Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.11.2011, 22:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Acemiyim , yardım beyler ...

arkadaşlar , www.haberdevi.tr.gg <-- bende buradan bir site açtım ama tema bulamıyorum , temayı nasıl eklicegimi bilmiyorum ... Açıkçası tr.gg domainini daha yeni kullanıyorum ...

Tema konusunda yardım ederseniz sevinirim arkadaslar .( Örnek : Temayı nasıl kullanırım ? Nasıl tema eklerim ? Temaları nerden bulabılırım ? ... )

Şimdiden teşekkürler ...
Mesaj18.11.2011, 22:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle Merhaba ,
Girişte Verilen Temalar Default Temalardır . Bunları kodlar yardımıyla değişik stiller haline getirebilirsiniz . İlk başta beğendiğiniz bir başlık var mı ( Örn : Iceblue , Css )
Mesaj18.11.2011, 22:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Acemiyim , yardım beyler ...

haberdevi yazmış:
arkadaşlar , www.haberdevi.tr.gg <-- bende buradan bir site açtım ama tema bulamıyorum , temayı nasıl eklicegimi bilmiyorum ... Açıkçası tr.gg domainini daha yeni kullanıyorum ...

Tema konusunda yardım ederseniz sevinirim arkadaslar .( Örnek : Temayı nasıl kullanırım ? Nasıl tema eklerim ? Temaları nerden bulabılırım ? ... )

Şimdiden teşekkürler ...

Sitene giriş
-Tasarım ayarlarından (Buradan sitene bir tasarım seçebilirsin) yazar, oradan istediğin temayı seç. Eğer ki bu tasarımları beğenmedin Aynı tasarımlar içinde Css-Design yazar onu seç ve kaydet.
Buradan da css tasarımlarına bakabilirsin;
IceBlue, Red ve Butterfly Tasarım Kodlarını ;
Sitene Giriş // Tasarım Ayarları // Gelişmiş Ayarlar // Tasarımın Üzerindeki Yazı Adlı Kutucuğa Yerleştirin ve Kaydedin..
Css Tasarımlar İçin ; Css Tasarım Paylaşımı Yapan Arkadaşlar Zaten Kodu Nereye Ekleyeceğinizi Belirtiyorlar...

B-S Tasarım Paylaşımlarını Görmek için ;
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25697&highlight=
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=159058
Mesaj18.11.2011, 23:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Genel Problem

Anladım ancak çok karışık , 3 yıllık webmaster ' im bu kadar karışık kodlama türü görmedim . Neyse

Ben Html kodlarını nereye eklicem ? Googlede sitemap yapmak için kod veriyorda , onu head kodunun altına eklemem lazım ...
Mesaj18.11.2011, 23:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

önce bir css tasarımınızı ekleyin ardından head eklersiniz
Mesaj18.11.2011, 23:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Sadasdsa

Kardeşim , sana yük oluyorum ama , senin bildiğin haber ile ilgili tasarım kodları varmı , sen onları ver , nereye koycağımı belirt , hepsini halledelim , sonra içeriklerimi yazıyım Smile

Yardım eden kişiden allah razı olsun ...

Haber teması dediğim mesela bu tema gibi : http://turkmayasi.tr.gg/
Mesaj18.11.2011, 23:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

özelden gönderdim umarım beğenirsin (;
Mesaj19.11.2011, 06:47 (UTC)    
Mesaj konusu: CSs

HEpsini yaptım ancak arka fon kırmızı bişey , yazılar falan gozukmuyor :S

Css dediğin , CSs - design teması deilmi , eğer oysa yükledim ... ancak olmadı ...
Mesaj19.11.2011, 10:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Temanın nasıl ekleneceğini kendi sitemde videolu olarak anlattım girip bakabilirsin :=)
Mesaj19.11.2011, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Cevap

Zaten biliyorum , öğrendim saolasınız da bana hazır tema lazım
Mesaj19.11.2011, 11:28 (UTC)    
Mesaj konusu: salla-kanka

salla-kanka ( Mesaj attım kardeşim , yardım edersen sevinirim ... )
Mesaj19.11.2011, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Moderator

Konu güncel , moderatorlerden yardım bekliyorum ...
Önceki mesajları göster: