Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.11.2011, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

0.facebook zaten para yiyior, girişte ücretsizdir yazıyor, çıkınca; kullanım miktarı . mesela 17 kb ücret şu diyor. 3 aydır durum böyle... İşe yaramayan bir sistemi kullanmaktansa aylık 8 tl. lik pakete abone oldum sınırsız her yere girip çıkıyorum. Pc ye bağlayıp modem gibi kullanıyorum, her yerde her an internete erişebiliyorum, çare var yani. kötü facebook kullanıcısını mal sahibi yaparmış derler. Very Happy
Mesaj30.11.2011, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
bekir-bulut yazmış:
online-games1 yazmış:
hknclk yazmış:
online-games1 yazmış:
Laughing Mr. Green La zaten ücretli m.facebook.com var 0.facebook.com'u niye ücretli yapsınlar Very Happy

0.facebook daha fazla kullanıldığı için olabilir mi ?
Çok saçmaydı bu dediğin. 0.facebook ücretsiz olduğu için daha fazla kullanılıyor dostum. Eğer 0.facebook.com olmasaydı m.facebook.comun popülerliği daha fazla olurdu.. Ayrıca m.facebook.com varken kim 0.facebook.com 'a para verir ? 0.facebook.com resimsiz sonuçta. Eğer resim eklenirse m.facebook.com dan ne farkı olur ? 0.facebook.com daha ucuz olur diyeceksiniz. m.facebook.com 3 liraysa 0.facebook.com 1.5 lira olur. 1.5 lira vereceğime 3 lira verir resimli kullanırım gayette keyifli olur. Facebook'un sahibi zeki ki dünyanın en zengin adamı olma yolunda. Haber bence asılsız. Bekleyip görücez.

Benim de elimde onun geçmişi gibi bi geçmişim olsa zengin olurum fakat bu öyle değil işte Wink
İyide bu adam geçmişinde dünyanın en zengin adamı olma yolunda değildi , olamazdıda zaten.. Şu andada olamıycak bence , ama bu yola facebook sayesinde girdi , facebook'u kurduğu için girdi. Adam fbml diye yeni bir dil oluşturdu. Kolaymı sanıyorsun ? Very Happy Onun geçmişi ne ki ? Mark dünyanın en iyisi. İstediği kadar zengin olsun , bu bilgiler parayla satın alınmıyor.

Sen fbml dilini o mu oluşturdu sanıyosun Wink Googleden bi araştır bakıyım kim bulmuş Wink
Mesaj30.11.2011, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fbmlin açılımı Facebook Markup Language 'dir. Fbmlin temeli html'e dayanır. Yani html üzerinden geliştirilmiş bir dil diyebiliriz. Facebook tarafından geliştirilmiştir. Mark'ın geliştirdiğine dair herhangi kesin bir bilgi bulamadım ancak vesile olduğu kesin. Ayrıca fbml üzerinden bakmak yanlış. Facebook gibi bir sitede kullanılan scripti yazmak kolay değildir. Bu adamların parlak bir fikri ve üstün bilgileri varmış. Bu adamlar parası olduğu için yapmadı bu siteyi. Yada Mark parasıyla bir webmaster ordusu kurup yapmadı bu siteyi. Açtığında tek başınaydı. Harward Üniversitesi öğrencileri için açılmıştı ilk olarak ancak çok tutunca durumu görüyorsunuz. Facebook 'u wikide arat yeterli bilgi verilmiş orda Mark ve Facebook hakkında. Adamın başarısının sebebini geçmişteki varlığına bağlamak çok saçma bir düşünce.
Mesaj30.11.2011, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
Fbmlin açılımı Facebook Markup Language 'dir. Fbmlin temeli html'e dayanır. Yani html üzerinden geliştirilmiş bir dil diyebiliriz. Facebook tarafından geliştirilmiştir. Mark'ın geliştirdiğine dair herhangi kesin bir bilgi bulamadım ancak vesile olduğu kesin. Ayrıca fbml üzerinden bakmak yanlış. Facebook gibi bir sitede kullanılan scripti yazmak kolay değildir. Bu adamların parlak bir fikri ve üstün bilgileri varmış. Bu adamlar parası olduğu için yapmadı bu siteyi. Yada Mark parasıyla bir webmaster ordusu kurup yapmadı bu siteyi. Açtığında tek başınaydı. Harward Üniversitesi öğrencileri için açılmıştı ilk olarak ancak çok tutunca durumu görüyorsunuz. Facebook 'u wikide arat yeterli bilgi verilmiş orda Mark ve Facebook hakkında. Adamın başarısının sebebini geçmişteki varlığına bağlamak çok saçma bir düşünce.

3 Kişilerdi Wink
Mesaj30.11.2011, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tabii ayrıca farklı internet sitelerindeki göze çarpan bir yorum ise şu:
"Bilgisayarım yasaklandığında 0.facebook'u açıyor ve annem hakkında ,,,unuttuğun birşey var annecim telefondan zaten facebook'a girebiliyorum,, diye biliyordum. Ama bundan sonra öyle bir havada atamayıcağım arkadaşlarıma, herneyse durun ben bir sigara içeyim geleyim."