Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.03.2012, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu: istek

Tasarım dili : CCS

Konu : Blog

REnkler : Beyaz Mavı

İstekler : Sag Menu olsun Coprıyt alanında Sımın ısmı yazsın baslıkta Reklam alanı Kayan Duyru yazısı Ve Sitemin Baslık Resmı olsun Baslık Resmını Sız yapın Sol Menudekı en ustunde Twıtter Facebook İconları olsun
Mesaj24.03.2012, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım dili: CSS
Konu: Doğa
Renkler: Yeşil , beyaz (sadece yeşilde olur)
İstekler: üst menü olsun üst menünün altında ağaçların içinde yeşil alarm timi yazsın içeriklerin bulunduğu yer beyaz olsun menü ve logo sadece yeşil olsun birde en aşağıda sosyal ağlar diye bir yeşil alan olsun teşekkürler

Bilgi Tek Başına Bir Güçtür
Roster-ice-blog
Forum Blog
Mesaj24.03.2012, 20:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

İce-Blog: Tasarım Çizildi Kodlandı özelden kodlar gönderildi
Mesaj25.03.2012, 06:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Tasarım İstek

limitsiz-durum-begeni yazmış:
Temel Tasarım dili : Css tabanli site istiyorum.

Tasarımın Rengi : Siyah,Beyaz

Sitenizin Konusu : Facebook Durum Beğeni

Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık Resmi Olmasın Yazı Olsun %100 Çalışan Durum Beğeni diye

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Örnek : Bu Resimdeki Gibi Olsun veya Bu Tasarımın Kodunu biliyosan buda olabilir

Resim : http://img.webme.com/pic/l/limitsiz-durum-begeni/dasfgdf.jpg

Site : http://hizlidurumbegendir.blogspot.com/
veya Tasarımın Bulunduğu site bu veya bunun gibi bir tasarım olursa sevinirim

Verdiginiz bilgiler Scrip'dir. O visual basic ile yazılır benim bildigim Wink
Mesaj25.03.2012, 06:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: istek

oyunhosting-hileler yazmış:
Tasarım dili : CCS

Konu : Blog

REnkler : Beyaz Mavı

İstekler : Sag Menu olsun Coprıyt alanında Sımın ısmı yazsın baslıkta Reklam alanı Kayan Duyru yazısı Ve Sitemin Baslık Resmı olsun Baslık Resmını Sız yapın Sol Menudekı en ustunde Twıtter Facebook İconları olsun

Tasarım Çizildi Kodlandı Özelden yollandı .
Mesaj25.03.2012, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Temel Tasarım dili : Css

Tasarımın Rengi : Turuncu Mavi

Sitenizin Konusu : Blog

Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık resminde bir adet Silah ve hemen yanında web sitemin ismi.. Ayrıca sağ tarafta 468x60 reklam alanı yeri de olsun...

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Tek bir menü olsun.. Menü de Sol tarafta olsun... Ayrıca bir adet üst menü de olsun... Üst menü açılır olsun... Bunun yanında copyright alanı da değiştirilebilir olsun.. Yani kodlarından değiştirilebilsin...
Mesaj25.03.2012, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşlar. Bu foruma yeni üyeyim. Öncelikle bu hizmeti sunanlara teşekkürler. Ben DJ'lik yapıyorum. Ancak sitemde ayrı ayrı yerler kuracağım. Örn. haberler - Müzik - Blog. Bunlara güzel bi tasarım yapan olur mu? Arka plan sade üst menülü olan. Veyahutta ben size örnek site gösteriyim[/b]
Mesaj25.03.2012, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Temel Tasarım dili : Css Tasarım

Tasarımın Rengi : Mavi,Beyaz

Sitenizin Konusu : Facebook Beğendirme

Başlık Resminde Neler Olsun? : Durum beğendirme ,Sayfa beğendirme Abone yerleri v.s. Olsun ...

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Üst menü olsun facebook teması benzeri Olsun Lütfen ...
Mesaj26.03.2012, 10:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

sinirsizbegendirin yazmış:
Temel Tasarım dili : Css Tasarım

Tasarımın Rengi : Mavi,Beyaz

Sitenizin Konusu : Facebook Beğendirme

Başlık Resminde Neler Olsun? : Durum beğendirme ,Sayfa beğendirme Abone yerleri v.s. Olsun ...

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Üst menü olsun facebook teması benzeri Olsun Lütfen ...

Tasarım Cizildi Kodlandı Özelden Yollandı '' Eger kodlamada bir sorun cıkarsan hiç bir sorumluluk üstüme almam.''
Mesaj26.03.2012, 10:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

frapshack yazmış:

Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık resminde bir adet Silah ve hemen yanında web sitemin ismi.. Ayrıca sağ tarafta 468x60 reklam alanı yeri de olsun...

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Tek bir menü olsun.. Menü de Sol tarafta olsun... Ayrıca bir adet üst menü de olsun... Üst menü açılır olsun... Bunun yanında copyright alanı da değiştirilebilir olsun.. Yani kodlarından değiştirilebilsin...

İşim olmasa aksama yapıcam bu benım kimse yapmasın Wink
Mesaj26.03.2012, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

ordamiyiz yazmış:
Merhaba arkadaşlar. Bu foruma yeni üyeyim. Öncelikle bu hizmeti sunanlara teşekkürler. Ben DJ'lik yapıyorum. Ancak sitemde ayrı ayrı yerler kuracağım. Örn. haberler - Müzik - Blog. Bunlara güzel bi tasarım yapan olur mu? Arka plan sade üst menülü olan. Veyahutta ben size örnek site gösteriyim[/b]

Kurallara göre tasarım isteyiniz Wink
Mesaj26.03.2012, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

frapshack yazmış:

Tasarım çizip kodlandı özelden yollandı ''her hangi bir sorunda mesuluyet ustume alınmam..''
Mesaj26.03.2012, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar.
Uzun zamandir konuyu incelemiyordum.
Pek ilgilenen kimselerde yok css tasarım kullanmayı bilen herkese çizip kodlyacağım yanlız kullanacaksanız.
Ust menu , yan menu , duyurular , her turlu çizim ve kodlamayi yapabilirim.
Sadece bir mesaj uzağınızdayım arkadaşlar.
İyi eglenceler dilerim.
Mesaj26.03.2012, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

css design olmasini istiorum

renkler acik bir pembe olmasini isterim

resim fln olmasinda böyle cicekli fln bi brushlarla süslersen iyi olur

menusu simdiki tasarimdaki gibi olsun ve sag üst tarafda facebook twitter buttonu olmasini tercih ederim

baslik da Ask-Sihirleri yazsin

en alt kisminada ama lütfen yazili copyright olsun resim ile degil tskler
Mesaj26.03.2012, 22:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://d1203.hizliresim.com/v/v/3v9tl.png

Bunu nasıl halledersin bilmem ama çok lazım abi Very Happy renkleri falan resimde göründüğü gibi
Önceki mesajları göster: