Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.12.2011, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Harry Potter beni çok etkilemişti. Beğendiğim için değil. Ordaki büyük yılan yüzünden bir kaç ay düzgün uyuyamamıştım. Tabii bu olay 7 sene evveldi. İnsan eskide kalmış kötü anılara bir zaman geçtikten sonra nasıl da güzel bakıyor değil mi? Very Happy

Beğendiğin anlamda soruyorsan "Bay Evet" çok güzeldi. Her şeye evet diyen bir kulübekatılıyor ve tüm hayatı değişiyor. Gerçekten çok ilginç filmler var.

İyi forumlar..
Mesaj19.12.2011, 18:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyaksinet yazmış:

3-Allahın Sadık Kulu

Benden başka bu filmi izleyen varmış Very Happy

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj19.12.2011, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yabancı filmleri türk filmlerine nisbeten daha cok izlerim ancak itiraf etmeliyimki hicbiri bende bir iz bırakmadı bana bir katkısıda olmadı bü yüzddn daha cok türk filmlerini yazacağım.

Cağrı (En güzel ve unutulmaz filmlerden birtanesi hiç eskimez)

Hür adam ( İslamkusagı dedigin gibi bildigim seyler olduğu icin çokta yeni gelmedi ancak bırak risaleleri ezanın dahi okutulmasının yasak oldugu bir dönemde yazılan bu eserlerin bugün bu halde olması ve üstadımıza yaraşır bir isimle böyle muhteşem bir film yapilmasi beni cok duygulandırdı vede heyecanlandırdı doğrusu)

Allahın Sadık Kulu (Animasyon film adına yapılabilecek en güzel çalışmalardan birisi gençlere tavsiyemdir)

Ashab-ı Kehf (Eski bir film olmasına rağmen tarihte büyük önem taşıyan olaylardan biriai gayet başarıli bir film)

Nefes (Askerlerimizi anlamak adına çekilen çok güzel bir film beni çok etkilemişti doğrusu)
Mesaj20.12.2011, 07:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:
Yabancı filmleri türk filmlerine nisbeten daha cok izlerim ancak itiraf etmeliyimki hicbiri bende bir iz bırakmadı bana bir katkısıda olmadı bü yüzddn daha cok türk filmlerini yazacağım.

Cağrı (En güzel ve unutulmaz filmlerden birtanesi hiç eskimez)

Hür adam ( İslamkusagı dedigin gibi bildigim seyler olduğu icin çokta yeni gelmedi ancak bırak risaleleri ezanın dahi okutulmasının yasak oldugu bir dönemde yazılan bu eserlerin bugün bu halde olması ve üstadımıza yaraşır bir isimle böyle muhteşem bir film yapilmasi beni cok duygulandırdı vede heyecanlandırdı doğrusu)

Allahın Sadık Kulu (Animasyon film adına yapılabilecek en güzel çalışmalardan birisi gençlere tavsiyemdir)

Ashab-ı Kehf (Eski bir film olmasına rağmen tarihte büyük önem taşıyan olaylardan biriai gayet başarıli bir film)

Nefes (Askerlerimizi anlamak adına çekilen çok güzel bir film beni çok etkilemişti doğrusu)

Bu filmler beni de etkilemişti ama ben yukarıda da belirttiğim gibi bana yeni şeyler öğretenleri ve iz bırakanları yazdım.
Üstad Bediüzzaman'ın hayatını zaten filmden önce çok kere okumuştum. Çağrı filminde anlatılanları da okumuştum. Yani bu filmler aracılığı ile yeni bir şey öğrenmedim.
Keza Nefes filminde anlatılanların kat kat fazlasını biliyor idim.

bana yeni bir şey öğreten ve katkıda bulunan filmlerden bahsettim ben.
Ama Hür Adam, Allah'ın Sadık Kulu, Çağrı, Ömer Muhtar harika filmler.Bunlara kimse bir şey diyemez dememelidir ...

Herkese önerim muhakkak TAERE ZAMEEN PAR filmini muhakkak izlemenizdir.
Türkçe'si yok. Altyazılı izleyebilirsiniz ...

Tüm kardeşlerime paylaşımları için teşekkür ederim.

İnsanlar ikiye ayrılır. Vaktini beşe ayıranlar ve vaktini boşa ayıranlar ...
Necip Fazıl KISAKÜREK
Mesaj25.12.2011, 20:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bugün 3 İdiot filmini izledim gerçekten o da çok keyifli bir filmdi.
Kesinlikle tavsiye edeceğim, eğitici ve eğlenceli bir film ...

İnsanlar ikiye ayrılır. Vaktini beşe ayıranlar ve vaktini boşa ayıranlar ...
Necip Fazıl KISAKÜREK
Mesaj29.12.2011, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Türkan
Veda
120
Babam ve Oğlum
Dedemin İnsanları
Titanic
Aklıma gelen belli başlılar bunlar.

İskilipli Atıf hain miydi?
Necip Fazıl, CHP ve gerçekler