Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.12.2011, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Var olan tasarım üzerinde değişiklik yapmak

Merhaba arkadaşlar.
Ben var olan bir tasarım üzerinde değişiklik yapmak istiyorum.
İçeriğini değiştirip tasarımınıda değiştrmek istiyorum.
Bu yolla kendimi geliştiriyorum.
Mesela tema sitelerinin demolarından kaynak kodu aldım.
Bu site tasarımını kaldırdığında veya değişiklik yaptığında otomatik olarak benim tasarımımda bozulmuş oluyor.
İçinde www.siteninadı.com/style.css adında ve bir sürü stil linkleri var.
Tasarımın stili burada bulunuyor.
Orjinal sitede bu tasarım kalkarsa bu linkte bozulmuş oluyor ve sonuç olarak tasarım bozulmuş oluyor.
Bunun bir çözümü varmıdır.
Şimdiden teşekkür ederim.
Mesaj27.12.2011, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.siteninadı.com/style.css uzantılı dosyaya gidin onun içindeki yazıları kopyalayıp bir not defteri ile açın tasarımdaki resimleri upload edin ve not defterindeki yerlerine yapıştırın notdefterindeki kodların tasarım ayarları -> gelişmiş ayarlar -> css kodu bölümüne yapıştırın ve tasarımdaki <link href="siteadı.com/style.css"type="text/css"> bölümlerini silin
Mesaj27.12.2011, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet onu bende arıyorum. Daha detaylı bilen bir kişi varmı arkadaşlar.
Mesaj27.12.2011, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle sitedeki kullandığınız yada kullanmadığınız resimleri bir dosyaya kaydedip kendi sitenize upload edin . Ondan sonra kaynaktaki resim linklerinin yerlerini kendi sitenize göre değiştirin . Bunu yaptıktan sonra resimlerle değişiklik yapsalarda sana zararı olmaz . Css için ise asıl sitedeki css dosyasını bulmanız gerekiyor . Dosyayı bulduktan sonra kodları sitenizdeki css bölümüne eklemeniz gerekir .

Önceki mesajları göster: