Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.01.2012, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Herkes Çalışıyor? Sen ne yapıyorsun?

Merhaba arkadaşlar... Bu başlık aracılığıyla herkesin fikirlerini ve amaçlarını öğrenmek istiyorum... Şuanda internet üzerinden birçok genç kullanıcı kendini geliştirmiş ve baya ilerlemiş bulunuyor... Bende burada (bedava-sitem'de) ilerlemek isteyen kullanıcılar olduğunu düşünüyorum... Sizinde fikirlerinizi almak isterim...

Mesela ;

Ben bir adet program tasarlamak istiyorum... Genel olarak bedava-sitem derslerini anlatabileceğim çok geniş bir program...

Ya siz?
Mesaj14.01.2012, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Bir Metin2 Server'ı Kurdum Onu Geliştirmek Ve Metin2'de İyi Olmayanları Eğitmek İstiyorum Smile Bunun Dışında

0'dan Web Sitesi Yaratabiliyorum Dreamweaver'da Yapıp Satmak İstiyorum Bunun İçin Bir Tanıdıgımız Yardım Edicek Biraz Daha Kendimi Geliştirmem Yeterli Smile
Mesaj14.01.2012, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim brkaç hayalim var
1.kendi oyunumu yapmak (3D)
2.türkiyenin en iyi kodanı olmak
3.web sitesi yapıp para kazanma
4.iyi dosluklar kurma
5.kendime ait domainli web sitemi açma
6.bedava-sitemi geliştiren uzmanlardan biri olma
7.kendi hostingimi kurma
8.internet üzerinden ders sistemi kurma
9.en iyi modellleme uzmanı olma
10.en iyi kaplama uzmanı olma
11.kendi programlarımı geliştirmek
12.kendi işletim sistemimi kurma
13.kendi dosya uzantımı kurma
14.kendi flas oyunumu yapmak
biraz fazla oldu ama neyse dahada yazacaktım üşendim Very Happy
Mesaj14.01.2012, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında hayaller çokta uzak değil gibi...
Mesela tabikide Türkiye'nin En İyi Kodlayanı Olmak ne kadar zor olsa da Web Sitesi Açıp Para Kazanmak çok kolay... Kendi işletim sistemin zor ama programın daha kolay gibi...
Mesaj14.01.2012, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Counter Strike 1.6'da Top 15de 1 Olmak ıstıyom hep 6. Oluyorm arkadaş !!!
Web Sitem için düşündüklerim ise şunlar ;
1-Daha göz alıcı bişeyler yapmak
2-Üyelik sistemini kurdum fakat üye az Smile
3-PR 1 Olcak blıorum ama biraz daha gayret gunluk 200-250 ziyaretçi felan Very Happy

Mesaj14.01.2012, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayatım boyunca yapmak istediğim birçok hedefim var...Saymakla bitmez ama birkaç tane sıralayayım.

Öncelikle (internet hayatı dışında) hayatımda ne gibi çalışmalar yapmak istediğimden söz edeyim...

1.(Her zaman ilk hedefim ve uğrunda ömrümün geçmesini istediğim olmuştur) Birçok insanın benim aracılığım ile namaza başlamasını ,kuran okumayı öğrenmesini ve imanı hayatında hakiki manada yaşayabilmesini isterim.

2.Yazarlığı hakkını vererek yapan ve birçok insanın kitaplarından istifade ettiği kişilerden biri olmayı isterim.

3.Ben öldükten sonra bile baki kalacak,insanlığın faydasına dokunacak bir eserim olsun istemişimdir herzaman.

Biraz da BS içi hedeflerimden bahsedeyim..

1.Öncelikle BS yi canlandırma adına yaptığım çalışmaların canlılığını herzaman sürdürmesini temenni ediyorum..

2.Henüz yeni başladığımız dergi işinde emeğimizin karşılığını aldığımızı ve başarımızı görmeyi istiyorum..

3.Dergi işinde görev alan yazar kardeşlerimin yazarlığının sadece bu dergi ile sınırlı kalmayıp,ileriki yıllarda bu çalışmalarını sürdürmelerini istiyorum. Hepsini ileride kitap yazmış ve bunun hakkını tam olarak vermiş saygın insanlar olarak görmeyi istiyorum.Umarım hepsi ileride büyük başarılar elde eden insanlardan olurlar..

Son olarak siz kardeşlerime bir "abi-kardeş" tavsiyesi...
Hayatım boyunca yaşadığım olaylardan ve elde ettiğim deneyimlerden sonuç olarak şunu çıkardım:
Hiçbir zaman hedefinizi küçük tutmayınız. Hedefiniz ne kadar büyürse sizde onunla birlikte büyür ve gelişirsiniz. Hiçbirşey hakkında, "ben yapamam ben bunun üstesinden gelemem,benim daha çook yol katetmem lazım" diye dşünmeyin. Ben ne zaman bir yola baş koyduysam ve bu hedef uğruna çalışıp çabalayıp niyetimi düzgün tuttuysam,ümidimin en kesik olduğu,"bu iş artık olmaz" dediğim zamanda bile Allah bana bir kapı açtı. Çünkü inanmak başarmanın yarısıdır. Her zaman hedefinizi yüksek tutup ne yapmanız gerektiğine odaklanıp,yapacağınız işi başaracağınıza inanın. Lugatınızdan "pes etmek" sözcüğünü silin! İşte o zaman hedeflerinizin gerçekleştiğini ve çalışmalarınızın er ayda geç meyvesini verdiği göreceksiniz..Vesselam...