Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.02.2012, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasimblogum yazmış:
Güzel olmuş başarılar Wink

Teşekkürler Razz

Vaktim olduğunda tasarımı değiştireceğim, bir kaç yeni uygulama getireceğim.
Mesaj16.02.2012, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımınız güzel. Başarılar dilerim.
Mesaj19.02.2012, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

taay yazmış:
Tasarımınız güzel. Başarılar dilerim.

Teşekkürler Razz

Sitemize forum sayfası eklenmiştir.

İleriki günlerde farklı bir yarışma modeli başlatıyoruz.
Mesaj19.02.2012, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu: .

iframe li kodlar yasak degilmi
Mesaj19.02.2012, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: .

siyahel yazmış:
iframe li kodlar yasak degilmi

Neyi kastettiniz anlamadım ?
Mesaj19.02.2012, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dostum bedava-sitemin reklamlarıyla oynamışsın bu yasak ve sitenin silinmesine yol açar. yanına logo koymuşsun, reklamı hafif sağa kaydırarak, ancak bu tr.gg dahil tüm webme de yapılması yasaktır. reklam kurallarını incele istersen, böyle birşeyi yapmadan önce araştırıp modlara sorsaydın daha iyi olurdu. Ne modlar ne de hakan beye sorsan cevabın aynı olacatır bu konuda bende merak edip sormuştum çünkü (;
Mesaj19.02.2012, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaankart yazmış:

Dostum bedava-sitemin reklamlarıyla oynamışsın bu yasak ve sitenin silinmesine yol açar. yanına logo koymuşsun, reklamı hafif sağa kaydırarak, ancak bu tr.gg dahil tüm webme de yapılması yasaktır. reklam kurallarını incele istersen, böyle birşeyi yapmadan önce araştırıp modlara sorsaydın daha iyi olurdu. Ne modlar ne de hakan beye sorsan cevabın aynı olacatır bu konuda bende merak edip sormuştum çünkü (;

http://alimengu.tr.gg/
bu site de aynı şekilde.
modlarla reklam hakkında konuştum. reklamın yeri değişmedi biraz sağa kaydı.
nasıl senin sitende en soldayken biraz sağa aldıysan ben de biraz daha sağa aldım hepsi bu.
logoyu yanına koymadım, css ile kodladığım için otomatik oraya açtı.

almanya serverlarına bakarsan bir çok sitede aynı tarz siteler mevcut.
kendi kafama göre yapmadım zaten merak etme Wink
Mesaj19.02.2012, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
bu site de aynı şekilde.
nasıl senin sitende en soldayken biraz sağa aldıysan ben de biraz daha sağa aldım hepsi bu.

kendi kafama göre yapmadım zaten merak etme

ıdostum iyi güzel dedin tamam sen beni yanlış anlama sakın sana diklenmek vs deği burdaki amacım bundan önceki tasarımımda bende senin gibi yaptım ama modar bunun olmayacağını söyledi bende aynen senin bana verdiğin açıklama gibi yaptım zaten ama yasak deniliyor başka birşey değil. ve en son daha dün akşam hakan beye de aynısı bildirmek istedim, sitemde ne olur neolmaz silinmesin diye ama yine aynı cevap olumsuz yani ben seni anlıyorum aynı düşüncedeyiz ancak "yasak" deniliyor, siten silinirr vs vs anlatabiliyor muyum dostum. yoksa bende isterim tabii
Mesaj19.02.2012, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaankart yazmış:
Alıntı:
bu site de aynı şekilde.

kendi kafama göre yapmadım zaten merak etme

ıdostum iyi güzel dedin tamam sen beni yanlış anlama sakın sana diklenmek vs deği burdaki amacım bundan önceki tasarımımda bende senin gibi yaptım ama modar bunun olmayacağını söyledi bende aynen senin bana verdiğin açıklama gibi yaptım zaten ama yasak deniliyor başka birşey değil. ve en son daha dün akşam hakan beye de aynısı bildirmek istedim, sitemde ne olur neolmaz silinmesin diye ama yine aynı cevap olumsuz yani ben seni anlıyorum aynı düşüncedeyiz ancak "yasak" deniliyor, siten silinirr vs vs anlatabiliyor muyum dostum. yoksa bende isterim tabii

Reklamın yeriyle oynamadım, sorun bu.
Reklam yine aynı hizada.
Nasıl margin değerini auto yapıyorsa herkes ben biraz daha sağa aldım.
Ve bunu yaparken modlarla reklamı ortalama konusunda uzun süre bilgi alışverişi yaptık zaten.

Seni anlıyorum, Hakan Bey'e durumu mail ile bildireceğim, kod bilgisi varsa beni anlayacaktır zaten.
Teşekkürler iyi niyetin için
Mesaj19.02.2012, 23:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Konu Oyle Dedıgınız Tarz'da Olsaydı Bır Çok Web Sitesi Silinirdi..Reklamları Kapatmak Yasak Ayrıca
Mesaj20.02.2012, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarayıcı savaşları hakkında makele eklendi,

http://doktordizayn.tr.gg/Tarayici-savaslar%26%23305%3B.htm
Mesaj20.02.2012, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sade ve Güzel.
Mesaj21.02.2012, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

madonedeneme yazmış:
Sade ve Güzel.

Teşekkürler
Mesaj21.02.2012, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

@SiwerWeb Css T. Html.'yi daha iyi olanlara daha bi iyisin biz acsak konuyu yanit bile gelmez Confused

Siteniz gayet guzel sitenizin kodu yayinlarsaniz ilk kapan ben olurdum Laughing

Basarilar ....

Saygilarim Bs-cim

Mesaj21.02.2012, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-cim yazmış:
@SiwerWeb Css T. Html.'yi daha iyi olanlara daha bi iyisin biz acsak konuyu yanit bile gelmez Confused

Siteniz gayet guzel sitenizin kodu yayinlarsaniz ilk kapan ben olurdum Laughing

Basarilar ....

Saygilarim Bs-cim

Teşekkür ederim yorumun için,
Yeni bir tasarıma geçmeyi düşünüyorum uzun süredir fakat kafamda net bir şey oluşmadığı için bu tasarım üzerinde oynamalar yaparak yola devam ediyorum diyebilirim. Fakat tasarım değiştirdiğimde zaten bu tasarımı paylaşıma sunacağım Razz
Önceki mesajları göster: