Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.12.2011, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Forumda en beğendiğiniz kullanıcı?

Evet arkadaşlar forumda en beğendiğimiz kullancııyı yazıyoruz.

Ben devgezegen diyorum.. Bir şeyler bildiğini , bu işte emeği olduğunu belli ediyor. Gerektiği zamanda güzel laf yapabiliyor. Smile
Mesaj22.12.2011, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Masum-City
ve
LevelBilisim

Her Zaman İyi Değil En İyisini Yapmakla Uğraşırlar...

1'ini Söyle Derseniz Söyleyemem Smile
Mesaj22.12.2011, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

hepsini seviyorum
Mesaj22.12.2011, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben ua1905ua,imagerial,grafikdizayn,evrenseleglence,semihseker bu üyeleri seviyorum.
Öncelikle çok yardımseverler.Sıcak kanlılar.İyi insanlar içlerinde hiç kötülük yoktur.

ua1905ua : Moderator olmasına rağmen sorumluluklarını fazlasıyla yerine getiriyor ve yardımlarını esirgemiyor gerçekten örnek bir üyedir.

imagerial : Uzun zamandır bedava-sitemde ama ben onu 2010 dan beri tanıyorum ama bana çok yardımı dokunmuştur.

grafikdizayn : Mert'i 2010 senesinden evsane-arkiler | hayaldunyam-mert sitelerinden tanırım o zaman pek dostlugumuz olmasada şimdi sıkı bir dostlugumuz vardır bana çok yardımı dokunmuştur.

evrenseleglence : Kendisi benim panpamdır bana bir çok iyilik yaptı ve yapıyor ona çok güveniyorum iyilikleri gerçekten unutulmaz bana kodlamayı ve benzeri şeyleri öğreten ve ilham veren kankam Oktaydır. Bazı şeyleri ona borçluyum kankamın hiç kıskançlıgı falan yoktur kendi halinde sessiz birisidir.

semihseker : Semih abiyi ise tasarimci-amca2 | energy26 sitelerinden tanırım photoshopta bir çok şeyi ondan öğrendim ona borçluyum ve kendisine gerçekten anlatılamayacak şekilde çok güvenirim normalde sanalda tanıştıgım kişilere pek güvenmem ama Semih abi iyi birisi hep bana yardım etmiştir kendisi gerçekten örnek bir üyedir zaten onu tanıyan herkez nasıl birisi oldugunu biliyordur tabi gerçekten onu tanımışsanız.

Güzel konu konuyu açan onlinegames1 (Murat abi)'me Teşekkürlerimi sunarım.
Mesaj22.12.2011, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

1) yusufberki

2)grafikdizayn

Bu Arkadaşların Bana Cok Yardımları Olmuştur..

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj22.12.2011, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava sitemde bana çoğu kişinin faydası dokunmuştur bunu inkar edemem. En iyisi hangisi seçmek zor ama buraya yazılanlardan semihşeker abinin faydası çoktur. Aykut abinin deseniz onunda faydası hayli fazla. Ismi aklıma gelmeyen bir kaç kişi daha var forumda herkesin derdine koşan . Selametle
Mesaj22.12.2011, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Afilli ve Gururum5 Smile
Mesaj22.12.2011, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaradanı severim yaradandan ötürü. Herkesi seviyorum forumda. Tanımadıklarımı bile çok seviyorum. Foruma mutlaka herkesin bir katkısı bulunmuştur. Ben şimdi isim sayamayacağım. Ama gerçekten herkes üstüne alınsın. Tüm bs üyeleri elinden geldiğince yardım etmeye çalışıyor. Herkese teşekkür ediyorum.
Mesaj22.12.2011, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumbozanların dışındaki herkes... Razz
Mesaj22.12.2011, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Cool
Mesaj22.12.2011, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
Afilli ve Gururum5 Smile

ooo kardeşim ne beni, nedi kadim dostumuz afillimi unutmuş, yakışır kaanıma Wink duygular karşılıklı gülüm
Mesaj23.12.2011, 08:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
skmedia yazmış:
Afilli ve Gururum5 Smile

ooo kardeşim ne beni, nedi kadim dostumuz afillimi unutmuş, yakışır kaanıma Wink duygular karşılıklı gülüm

Untmak diye birşey yoktur ablacım bizim gönül dünyamızda. Ben teşekkür ederim.
Mesaj23.12.2011, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
He bide Vahap kardeşim vardır konuyu editleyemediğim için yazıyım onuda burdan.. Very Happy
Mesaj23.12.2011, 11:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Forumda en beğendiğiniz kullanıcı?

online-games1 yazmış:
Evet arkadaşlar forumda en beğendiğimiz kullancııyı yazıyoruz.

Ben devgezegen diyorum.. Bir şeyler bildiğini , bu işte emeği olduğunu belli ediyor. Gerektiği zamanda güzel laf yapabiliyor. Smile

Teşekkür Ederim! Yardım edebiliyorsam ne mutlu... Very Happy
Mesaj23.12.2011, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumda çok eskiyimdir ama herkesle bağım koptu diyebilirim.
Bağımın kopmadığı arada sırada konuştuğum kişiler ;
Şevval ve Vahap(Benimsitem1993)
Grafikistanbul(Bana çok fazla yardımı var)

İskilipli Atıf hain miydi?
Necip Fazıl, CHP ve gerçekler
Önceki mesajları göster: