Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.01.2012, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu: BedavaSitePaylasim | Forum'u Aktif Etti :)

Forumum aktif oldu moderatör alımı vardır
Şartlar:

1-Öncelik olarak online olma süresi bu yönden Levelbilisim 'i tek geçerim bnm .tk'lı forumumda 1 numaralı üyeydi Smile
En az 2 saat online olmalı....
2-Konu paylaşmalı konusuz forum'a forum denmez Smile
3-Saygılı ve sabırlı olmalı.
4-Uygun bulursa moderatör olucak arkadaşım sitesinde reklam almalı (bu şart deildir almasada olur ama alın Razz )
5-Kategoriye göre moderatör alıcam forumumda 12 kategori var oyundan anlayan arkadaşlarım 5-6 tane oyun kategorim var metin2'den anlayan olmazsa ben bakıcam Very Happy
6-Forum kodlarını bilicek Smile
(img,bb code vb.)
7-C.tesi pazar %100 online olmalı ben açık lise okuyan birisiyim c.tesi pazar derslerim var o gün forumu idare edicek en azından 1 kişi olmalı Smile
Mesaj17.01.2012, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

konu yeri hatalı site değerlendirme bölümüne açıcaktın... Wink
Mesaj17.01.2012, 12:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

add-url yazmış:
konu yeri hatalı site değerlendirme bölümüne açıcaktın... Wink

yooo çok dogru bi yerde Wink ben burda sitemi tanıtmıyorum forumuma moderatör arıyorum Wink bence sen yanlış cevap yazıosun Very Happy
Mesaj17.01.2012, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu yanlış yerde değil ancak bu şartlar ile kimsenin moderatör olmak isteyeceğini sanmıyorum.Sonuçta moderatörlere ücret vereceğini sanmıyorum..Yanlış anlama sakın ama moderatörlük gönüllü bir iş olduğundan bence günde şu kadar saat online olucaksın demek biraz yanlış gibi geldi bana. Very Happy
Mesaj17.01.2012, 16:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

devgezegen yazmış:
Konu yanlış yerde değil ancak bu şartlar ile kimsenin moderatör olmak isteyeceğini sanmıyorum.Sonuçta moderatörlere ücret vereceğini sanmıyorum..Yanlış anlama sakın ama moderatörlük gönüllü bir iş olduğundan bence günde şu kadar saat online olucaksın demek biraz yanlış gibi geldi bana. Very Happy

ya arasıra online olsunlarda bn okldayken foruma göz kulak olsunlar Smile moderatör gönüllü olarak birisi oldu Wink
Mesaj18.01.2012, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

güncellll Smile
Önceki mesajları göster: