Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.01.2012, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Css Tasarım İstek ====>

Mesaj24.01.2012, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj24.01.2012, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncel
Mesaj30.01.2012, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Yaparım

Arkadaş biraz uğraşırsam yaparım fakat Cepten 2TL karşılığında olur mu ?
Mesaj30.01.2012, 11:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yaparım

oyuntiri yazmış:
Arkadaş biraz uğraşırsam yaparım fakat Cepten 2TL karşılığında olur mu ?

şakamı bu Very Happy Very Happy
Mesaj30.01.2012, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu: :)

@oyuntiri hangi birini yapacaksın digerinede cepten 2 lira demişin Wink

Sitemden Çıkamıyorum???http://akpinarweb.tr.gg/forum/thema-1-Sitemden-%C7%FDkam%FDyorum.htm
Mesaj30.01.2012, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba, Konunun Üst Ana Baslıklarında

Tasarım ve Kodlama (Css Tabanlı) İstekler Sadece Buradan.!
Kod:
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=197090&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Tasarım,Kodlama İsteklerini Bu Başlık Altından Belirtirsen Daha Hızlı Cevap Alabilirsin.
Mesaj30.01.2012, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj01.02.2012, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilk önce istediğin site varya o siteye gir sağ tıkla kaynağı görüntüle de sonra en üstten genellikle docty... diye başlar ilk gördüğün head body kısmına kadar kopyala sonra tasarımın üstü bölümüne yapıştır tabikide css temasına iceblue değil sonra head body den sonra gelen kısmı kopyalayıp alt menüye yapıştı inşallah olur linkleri kendine göre değiştirebilirsin ama bazen olmayabiliyor... Rolling Eyes siteme bakarsanız sevinirim www.gavs-hazretleri.tr.gg reklam vermek gibi olmasın ama
Mesaj01.02.2012, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

5deneme55 yazmış:
ilk önce istediğin site varya o siteye gir sağ tıkla kaynağı görüntüle de sonra en üstten genellikle docty... diye başlar ilk gördüğün head body kısmına kadar kopyala sonra tasarımın üstü bölümüne yapıştır tabikide css temasına iceblue değil sonra head body den sonra gelen kısmı kopyalayıp alt menüye yapıştı inşallah olur linkleri kendine göre değiştirebilirsin ama bazen olmayabiliyor... Rolling Eyes siteme bakarsanız sevinirim www.gavs-hazretleri.tr.gg reklam vermek gibi olmasın ama

merhaba arkadaşım,
anlatmak istediğin sağ tık - kaynağı görüntüle - tasarımı çal!... bu platform'da bu yasak. her yerde yasak. emeklere sahip çıkalım kendi çabalarımızla bir yerlere gelmek en iyisi.
Allah yardımcın olsun başarılar.. Wink
Mesaj02.02.2012, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunun yasak olduğunu bende biliyorum kötü bir amacım yok sadece bilgilendirmek istedim
Önceki mesajları göster: