Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.11.2011, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemi silmek istiyorum..

Merhabalar sayfa yöneticilerine ulaşmaya çalıştım ama olmadı...Birkaç sene önce iş yerim için bir site açmıştım uzun zamandır kullanmadım şifre ve e maili unuttum şimdi o siteye giremiyorum ve silmek istiyorum lütfen yardımcı olun...
Mesaj23.11.2011, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk olarak yapmanız gereken şey siteni giriş botonuna tıklamaktır sonra sol yan menüde ayarlar diye bir resim çıkacaktır karşınıza örnek aşağıdaki resim gibi.
Ve sonra o ayarlar butonuna tıklayacaksınız ve daha sonra karşınıza gelen sayfanın en aşağısına ineceksiniz ve orada siteyi sil butonuna tıklayın
Ve karşınıza böyle bir sayfa çıkacak sonra orada istenenleri yapıp sitenizi silebilirsiniz bu kadar basittir.

Mesaj23.11.2011, 13:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şu andaki bağlı olduğum siteyi değil başka bir siteyi silmek istiyorum.Siteye giriş yapabilsem sileceğim ama şifre ve maili bilmiyorum konu bu...
Mesaj23.11.2011, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Admin yada yöneticilerden bu konuda yardım istiyorum işte siteyi benim için silmelerini.Siteye giriş yapamadığım için güncelleyeniyorumda.Sitemin adı devasaglikkabini.tr.gg dir...
Mesaj26.01.2012, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

silinmiyo metni yanlış yazdın diyip duruyo yardım..
Önceki mesajları göster: