Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.02.2012, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Ayarlanamayan banyo musluğu

banyoya girdiğimiz de uzun uğraşlar vererek ayarlamaya çalıştıktan kısa süre sonra tekrar soğuyan veya ısınan banyo musluğudur. daha çok duş fıskiyesini alıp her yerimizde gezdirmeye başladığımızda aniden soğuyan ve ısınan musluktur.çok sinir verici bir durumdur. bunla ilgili şöyle bir hikaye aktarayım ;

yine halı sahadaydık ve maçı kaybetmiştik.kan ter içinde kalmıştım.en çok koşan bendim. fakat tek benim koşmamla maç kazanılmıyodu. herneyse eve geldim ve ilk işim üstümü çıkarıp banyoya girmek oldu. banyoya girdiğimde duş fıskiyesini aldım sıcaklığı ayarladım ve kafamdan aşağıya tutmaya başladım.çok iyidi sucun sıcaklığı vs..fakat birden su soğudu neye uğradığımı şaşırdım(kamyonet görmüş yılana döndüm)anneme bağırmaya başladım;

pozitifuz:anne şohben kapalı mı ?
annem:yok oğlum açık.
pozitifuz:su niye soğuk akıyo ?
annem:bekle birazdan düzelir.

fakat bekleyiş o bekleyiş sıcak su gelene kadar bende terden eser kalmamıştı.
Mesaj06.02.2012, 07:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

valla o durum harbiden kötü Very Happy çok başıma geldi en kötüsü banyo yaparken tam suyu hazırlıyorsun elektrikli şohben kullanıyosun suda bozulma yok elektrik gidio su birden buz gibi oluyor hele bide mevsim kış ve şampuan'ı yeni kullanmışsan Very Happy
Mesaj06.02.2012, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedavasitepaylasim yazmış:
valla o durum harbiden kötü Very Happy çok başıma geldi en kötüsü banyo yaparken tam suyu hazırlıyorsun elektrikli şohben kullanıyosun suda bozulma yok elektrik gidio su birden buz gibi oluyor hele bide mevsim kış ve şampuan'ı yeni kullanmışsan Very Happy

Aynen Mr. Green Mr. Green
Önceki mesajları göster: