Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.02.2012, 21:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Yemek Oyunları Sitesi

Site Adı : http://www.yemekoyunlari.org

Sevgili çocuklar, biliyor musunuz, Yemek Oyunları oynamak aslında en güzel eğitim metodudur Özelliklede kız çocukları için. biliyorsunuz ki, çocuklarımız oyun oynamayı çok severler? hemen her faaliyetlerini bir nevi oyuna çevirmekte üstlerine yoktur. Benim çocuğum da böyle. dediğinizi duyar gibiyim tabiî ki bu durum bütün çocuklar için böyledir. evet haklısınız, bütün çocuklar için geçerli olan bir gerçek bu Çocuklar oyun oynamayı çok seviyor. ama bildiğimiz başka bir gerçek de var ki, en iyi de oyun oynayarak öğreniyorlar. evet bu doğanın kanunu, Çok önemli nasihat ve dersleri oyun oynayarak öğretebiliriz çocuklarımıza. hayata dair her şeyi oyunlar oynayarak kaparlar ve kendi hayal dünyalarında uygun bir yere oturtarak öğrenmeye başlarlar. emin olabilirsiniz ki, bu şekilde öğrendiği bilgi de, çocuğumuzun aklından hiç gitmeyecektir.. sözgelimi bilgisayarı başında bir oyun sitesinde oyun oynayan çocuk, oynadığı oyunu kendi dünyasında gerçek anlamda yaşar. bu çocuk için o sadece bir oyun değil aynı zamanda gerçeğin yerine geçen bir hayal olacaktır. hal böyle olunca, oyun saatlerini eğitici bir faaliyete çevirmek mümkün. demek oluyor ki, çocuklarımıza bilgisayar başında oyun oynuyor diye kızmak yerine bu durumu onların eğitim sürecine katkıda bulunacak bir faaliyete çevirsek daha sağlıklı olur? sözgelimi Yemek Oyunları, makyaj Oyunları ya da giysi oyunları oynayan bir kız çocuğu aslında oynadığı oyunda hem eğleniyor hem de hayata dair bir çok şeyi uygulayarak öğreniyor. http://www.yemekoyunlari.org/kategori/15/Yemek-Oyunlari/1.html da çocuklar tarafından çokça oynanan oyunlar arasında ve gerçekten de çocuklara çok eğlenceli vakit geçirtiyor? erkek çocuğunuz ise eminiz ki yarış oyunları, Araba Oyunları, Dövüş Oyunları ve futbol oyunlarına çok ilgi gösterecektir. gördüğünüz gibi bu onların gelişim sürecinin bir parçası aslında. aslında hiç vakit kaybetmeden interneti açıp en güzel yemek Oyunları oynamak için www.yemekoyunlari.org sitesini tıklamanız yeterli olacaktır.o zaman ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.
Önceki mesajları göster: