Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.02.2012, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

YA epey epey gözüm korktu .. peki tr.gg ücretisz domain ama google 2.000 küsür indeksim var bu bilgilerde başka sitelerde var neye göre belirliyor google bunları
Mesaj10.02.2012, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

tevhidforum yazmış:
YA epey epey gözüm korktu .. peki tr.gg ücretisz domain ama google 2.000 küsür indeksim var bu bilgilerde başka sitelerde var neye göre belirliyor google bunladrı
Bloglar , forumlara göre çok çok daha kolay indexlenir hocam.. B-s'de pagerank 4 olan websiteleri var TR.GG'li.. Ama online rekoru 24k olan R10.net in bile pagerank değeri 3.. Forumun bir kötü yanı daha çıktı ortaya Smile
Mesaj10.02.2012, 21:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

sütten ağzı yanmayan durumu anlayamaz büyük ihtimal tehlikeye kendimi atsammı Smile acaba ya değer mi ki..
Mesaj11.02.2012, 08:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

tevhidforum yazmış:
sütten ağzı yanmayan durumu anlayamaz büyük ihtimal tehlikeye kendimi atsammı Smile acaba ya değer mi ki..
50 lirana yazık olur bence Smile ama sen bilirsin tabiki..
Mesaj11.02.2012, 09:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forum kursan bile onu yükseltmen çok zor olacaktır eğer paran çoksa parayla mod alırsın konu paylaştırırsın fln belki öyle kıssa zamanda yükseltirsin
Mesaj11.02.2012, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

pinoki yazmış:
Forum kursan bile onu yükseltmen çok zor olacaktır eğer paran çoksa parayla mod alırsın konu paylaştırırsın fln belki öyle kıssa zamanda yükseltirsin
peki kaç tane mod yeter ve günlük ortalama kaç tane paylaşım olsa normal bir seviyeye gelir. Kendini toparlaması adına...
Mesaj11.02.2012, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

tevhidforum yazmış:
pinoki yazmış:
peki kaç tane mod yeter ve günlük ortalama kaç tane paylaşım olsa normal bir seviyeye gelir. Kendini toparlaması adına...
1 ayda 10.000 paylaşıma çok güzel şeyler yapılır. Onun içinde para lazım tabiki
Mesaj11.02.2012, 11:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Himm... Peki ilk bir ay için dimi 10.000 paylaşım daha sonra kendi akışında devam edecek dimi...
Mesaj11.02.2012, 11:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

pek kendi akışında devam edeceğini sanmıyorum forumu sen enaz 1-2 yıl ayakta tutup güncel olursa hergün en az 10-20 konu eklersen gelişmeye başlar bir süre sonra kendi kendine devam eder ama paylaşıma devam etmen gerek forumla sürekli ilgilenmen gere o yüzden forum kurmak bayağı bir zor ayrıca bir çok forum olduğu için kaliteli paylaşımlarda yapman gerek
Mesaj11.02.2012, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

tevhidforum yazmış:
Himm... Peki ilk bir ay için dimi 10.000 paylaşım daha sonra kendi akışında devam edecek dimi...
Üyelerin artana kadar.. Mesela bizim WebAsker forum vardır. İlk ay 10k ya yakın paylaşım yapıldı.. Pagerank 4 oldu.. Mükemmelde oldu.. Ama hala üyemiz 87de. Pagerank 4 olmasına rağmen üye 87.. Online rekoru 24k olan R10.net'in bile pagerank 3 Smile Ama binlerce üyesi var
Mesaj11.02.2012, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

yani her şey sabır işi... 2 sene uzun gibi gözüksede başarmak imkansız değil sizden dua istiyorum ozaman Smile 1 ay içinde atılmayı düşünüyorum.. tehlikeli yolda ne yapcaz bakalım Smile
Mesaj11.02.2012, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vallaha yapabilirim diyorsan sana hellal olsun
Mesaj11.02.2012, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yapabilirim diyemiyorum buraya yazmak gibi bir şey değildir muhakkak Smile da bakalım denemekte istiyorum açıkçası ...
Mesaj11.02.2012, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

tevhidforum yazmış:
Yapabilirim diyemiyorum buraya yazmak gibi bir şey değildir muhakkak Smile da bakalım denemekte istiyorum açıkçası ...
Sen kararını vermişsin hocam Smile Tekrar söyliyeyim ben Smile Paran yanar...
Mesaj11.02.2012, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence ilk önce git bi bedava php destekli bir host al olda kendini biraz geliştir ondan sonra geç