Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.02.2012, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Çok sakladığınız Sırlar | Çekinme b-s ' den çıkmaz |

En çok sakladığınız sır ve söylemekten utandığınız şeyleri söleyelim utanmayın bizden çıkmaz..

Benim Hiç Unutamadığım Şey Kuzenimle Aynı Kızı Sevmemizdi (Kız'da Çirkin) o yüzden çok güreşti Smile))
Mesaj11.02.2012, 12:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim en çok utandığım şey düğünlere gidememem çünkü sesle ilgili br sorunum var kuzenimin düğününde bile kulaklıkla durabildim ancak 15-20 dk oda zar zor
Mesaj11.02.2012, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

hmm Smile komik
Mesaj11.02.2012, 13:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni tanıştığım bir kızla hayatta konuşamam Very Happy
Mesaj11.02.2012, 13:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence sırları verirken bidaha düşünün Smile

Google PageRank 4
Google Indexi 243.000
Google Görsel Indexi 72.700
Google Backlink 10
Alexa Dünya Sırası 81.551
Alexa Ülke Sırası 1.157
Alexa Backlink 3.944
Yahoo Indexi 10.600
Yandex Indexi 229.000
Bing Indexi 7
Dmoz Kaydı yok
Domain Yaşı 5 yıl 2 ay
Mesaj11.02.2012, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile) KOmik Birde Onlar Görmezlerse Smile)
Mesaj11.02.2012, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

evrenseleglence yazmış:

Allah Allah kızla konuşmadanmı tanışıyorsun Smile

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj11.02.2012, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

hypnaty yazmış:
evrenseleglence yazmış:

Hahaha
Mesaj11.02.2012, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

hypnaty yazmış:
evrenseleglence yazmış:

Yok yani mesela bir okula yeni kaydoldum. Erkeklere selam verir arkadaş edinirim ama bi kızın yanına gidip slm diyemem. Hatta hala sınıfımda konuşmadığım kızlar var..
Mesaj11.02.2012, 15:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sır bu söylenmez..
Mesaj11.02.2012, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

valla kolay kolay saklicak bişeyim olmadığı için bişe yazmama gerek yok ama şöyle bişey var bunun bir çok kişi bilmez sinirlendiğimde duvara yumruk atmazsam başkalarına zarar veririm bunu engellemek kolay olmadı...
Mesaj11.02.2012, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben her sirrimi her derdimi Rabbimle paylasirim.Buda benim sirrim.Insanoglu nankordur sirlarimi paylasmam,yeri geldiginde hatalarinida gunahlarinida sirlarinida yuzune tokat gibi carparlar.Ne demisler "soz senin esirindir,agzindan cikincada sen onun esiri.."
Mesaj11.02.2012, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayatımda hiç bir kıza çıkma teklif etmedim, felsefem gereği sadece çocuğumun annesi olucak kişiye evlenme teklif edicem Smile Şuana kadar olan tüm kız arkadaşlarım, onlar tarafından teklif edilmiş ilişkiler...

Not: Pişman değilim.
Mesaj11.02.2012, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:
Ben her sirrimi her derdimi Rabbimle paylasirim.Buda benim sirrim.Insanoglu nankordur sirlarimi paylasmam,yeri geldiginde hatalarinida gunahlarinida sirlarinida yuzune tokat gibi carparlar.Ne demisler "soz senin esirindir,agzindan cikincada sen onun esiri.."

Katılıyorum Smile İnsanoğlu çiğ süt emmiş
Mesaj11.02.2012, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evrenseleglence En doğrusunu yapiyorsun emin ol Wink
Kapakfotograflari Tebrik ederim cok guzel bir karar vermissin,bende seninle ayni fikirdeyim,boyle yaparak hem dunyada hemde ahirette sen kazancli cikarsin Smile

Ve herkese tavsiyemdir,guvenin yada guvenmeyin insanlara sir vermeyin! Ben bu hataya gecmiste cok dustum ve dersimi aldim,dertlesmek amacli sir verdim cok sevdigim bir akrabama sonrada laf sulaleme yayildi Smile Sonra karar verdim Allahtan baskasina sirrimi acmam diye.Her derdimi her sirrimi Rabbime anlatirim su gun olmus kusurlarimi ortaya cikarip beni utandirmadi. Insanogluna bir sir vermem yetti lafimin yayilmasi icin. Rabbim bizim hakkimizda bildigi herseyi ortaya cikarsaydi eger insanlarin icine cikacak yuzumuz kalmazdi. Dost istersen Allah yeter...