Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.02.2012, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteye video yüklemek!

Arkadaşlar ben yeni bir dizi sitesi oluşturuyorum. Dizileri torrent-ultra'dan indirip movie makerla teker teker kesiyorum. Kesdikten sonra serverıma yolluyorum... Bazı siteler facebook'a yolluyorlar.

Bunların hepsini yapmak baya zaman alıyor... Crying or Very sad sizin var mı bir bildiğiniz... Bilginiz olsun videoları JW Player 4 ile çalıştırıyorum belki lazım olur Confused
Mesaj15.02.2012, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Siteye video yüklemek!

sgnlife yazmış:
Arkadaşlar ben yeni bir dizi sitesi oluşturuyorum. Dizileri torrent-ultra'dan indirip movie makerla teker teker kesiyorum. Kesdikten sonra serverıma yolluyorum... Bazı siteler facebook'a yolluyorlar.

Bunların hepsini yapmak baya zaman alıyor... Crying or Very sad sizin var mı bir bildiğiniz... Bilginiz olsun videoları JW Player 4 ile çalıştırıyorum belki lazım olur Confused

Tam olarak doğru anladıysam siteye video yüklemek ve sağlam bir uploader arıyorsun .. Yani upload sitesi ..

Dailymotion [REKLAM DEĞİLDİR] 'e yükleyebilir ve ardından embed kodu ile sitende paylaşabilirsin .. Umarım doğru anladım Very Happy

Mesaj15.02.2012, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

onları bende biliyorum kardeş ancak reklam amaçlı değil (youtube, vimeo, izlesene ve dailmilton) gibi yerlere yüklemek saten upload sorun değil galiba ilk mesajda pek belirtemedim ancak benim sıkıntım videoyu düzenlemek üstüne yazı logo fln koyuyorum zamanımı çok alıyo daha kısa yolnu soruyorum Wink
Önceki mesajları göster: