Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.02.2012, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Foruma Aktif Moderatör Lazım

Foruma aktif moderatör lazım arkadaşlar iyice saçma sapan konular açılmaya başladı seçim yapılsın artık bi moderatörün görevi forumu düzende tutmak fakat ne yazıkki bunu yapıcak moderatör yok ama biz yanlış bi konu açsak o saniye direk online olup bizi banlıolar adamlar forumun içine etti ama ne hikmetse moderatör yok kendi siteleri ile uğraşıcaklarsa işleri yogunda moderatör olmasınlar.
Mesaj22.02.2012, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Foruma Aktif Moderatör Lazım

resim-deneme yazmış:
Foruma aktif moderatör lazım arkadaşlar iyice saçma sapan konular açılmaya başladı seçim yapılsın artık bi moderatörün görevi forumu düzende tutmak fakat ne yazıkki bunu yapıcak moderatör yok ama biz yanlış bi konu açsak o saniye direk online olup bizi banlıolar adamlar forumun içine etti ama ne hikmetse moderatör yok kendi siteleri ile uğraşıcaklarsa işleri yogunda moderatör olmasınlar.

Bazı konularda size katılmakla birlikte bazı konularda katılmadığımı belirtmek isterim... Moderatörler gönüllü kimselerdir, bunlara ücret ödenmez, haliyle 24 saat açık kalacaklar die bir kural yoktur...Ancak şu konuda da katılıyorum örneğin da demin 3000 lira kazan dalgasına adamın biri belki 30-35 konu açtı ve forum moderatörlerinden ua1905ua online olmasına rağmen müdahale etmedi... İyi çalışmalar...
Mesaj22.02.2012, 15:57 (UTC)    

bunu fırsatççılık gibi görmeyinde ben mod olsam h.içleri çok rahat 12 saat online oluyorum
Mesaj22.02.2012, 16:57 (UTC)    

resim-deneme yazmış:
bunu fırsatççılık gibi görmeyinde ben mod olsam h.içleri çok rahat 12 saat online oluyorum

Very Happy Very Happy bu dediğiniz pek mümkün değildir...Sonuçta burası Bedava-Sitem forumu moderatörlere aykırı konuşursan banlanırsın, saçmalarsan hiçbir şey olmaz... Very Happy Şaka maka bir yana moderatörlük burada taht gibi o tahta çıkanı kimse düşüremiyo... Very Happy
Mesaj22.02.2012, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu teknik forumda moderator alimlari bitmistir..
Ayrica bir daha alinmayacak diye biliyorum eskiden moderator mu varmis?
Herseyi birlikte konusarak halledebiliriz buna inaniyorum arkadaslar...
Mesaj23.02.2012, 07:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

helpend yazmış:
Bu teknik forumda moderator alimlari bitmistir..
Ayrica bir daha alinmayacak diye biliyorum eskiden moderator mu varmis?
Herseyi birlikte konusarak halledebiliriz buna inaniyorum arkadaslar...

herseyi birlikde yapsaydık zaten şu anda forumda ne reklam olurdu ne bişe.
Mesaj23.04.2012, 15:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım için teşekkürler.
Önceki mesajları göster: