Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.02.2012, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-Sitem Altyapılı .com Site

Ben Başlıktada Belirttiğim Gibi , Bedava-Sitem Altyapılı .com Site Almak İstiyorum Yani Domain .com Ama Kontrol Paneli Bedava-Sitem Olacak Bunu Nasıl Yapabilirim Very Happy Very Happy
Mesaj22.02.2012, 21:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu premium paket ile yapabilirdin tabi almanya'da veya diğer ülkelerde yaşasaydın ancak şuan için tr.gg'de bu mümkün değil.... Yakında faiş fiattan domain satışına başlar webme, .com domain 50 Euro gibi Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Yada comlu bir site alıp bs ye aktarabilirsin veya iframe içinde gösterebilirsin! Very Happy İyi çalışmalar.
Mesaj22.02.2012, 21:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yani .com Lu Bi Siteyi Bedava-Sitem'den Yönetemiyormuyuz?
Mesaj22.02.2012, 21:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

söyle söylemek gerekirse şuan için bunu yapmanın iki yolu var ya .comlu adresinizi tr.gg'ye yonlendireceksiniz, yada comlu sitede iframe içinde tr.gg sitenizi göstereceksiniz.

Yani şuan için tr.gg'de şu şekil bir adres elde etmeniz imkansız... Örnek adres:
Kod:
http://www.abcsitesi.com/ana-sayfa.htm

Mesaj22.02.2012, 22:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oda Çok Saçma Olur Yani Com'lu Adresimi Tr.GG Ye Yönlendireceğime Direk Tr.GG Kullanırım Uğraşmaya Gerek Yok . Very Happy Kardeş Buarada Yeni Gördm Sende .Com A Geçmişsin (Gerçi Baya Olmuş Geçeli Ama Ben Yeni Gördüm Şimdi Very Happy Siteyi Filezilla İlemi Yönetiyosun Yani Php mi Kullanıyosun Very Happy Yazdıklarımı Anlamayabilirsin Saçma Gelebiliri Çünkü .Tr.GG Den Başka Site Kullanmadığım İçin Diğer Sitelerle İlgili Hiç Bir Bilgim Yok Smile
Mesaj22.02.2012, 22:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

DevGezegen.com adresi için söylüyorsanız burada kullandığım sistem Wordpress yani php, evet filezilla gibi ftp programlarınıda kullanıyorum Very Happy
Mesaj22.02.2012, 22:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Html Kodları Ve Css Tasarımla Kuracağım Bi Hosting Biliyomusun Peki Daha Doğrusu Varmı Öyle Bişey Very Happy
Mesaj22.02.2012, 22:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodpaylasma yazmış:
Html Kodları Ve Css Tasarımla Kuracağım Bi Hosting Biliyomusun Peki Daha Doğrusu Varmı Öyle Bişey Very Happy

Ücretsiz hosting hizmeti veren bir yer soruyorsanız... Tr.Gg dekilerin bir çoğu com.nu kullanıyor.
Mesaj22.02.2012, 22:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vede Havale Yada Telefon Tl'si İle Ödeme Yapılan Bir Hosting Smile
Mesaj22.02.2012, 22:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayır Ücretsiz Değil .Com Veya .Net .. Com.nuKullandım Biara Ama Php Bana Zor Geldi Very Happy Hazır Script Kullanıyodum Smile
Mesaj22.02.2012, 22:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.facebook.com/muhametsafak şimdi çıkıyorum... Yarın facebook üzerinden size yardımcı olabilirim... İyi geceler. Very Happy
Mesaj22.02.2012, 22:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam Ekliycem Very Happy
Mesaj23.02.2012, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

https://ssl.homepage-baukasten.de/de/Leistungsbeschreibung/
Domain inklusive
de com net org eu
4.90€
kendi reklamlarını fln koyabiliyorsun

Bilgi Tek Başına Bir Güçtür
Roster-ice-blog
Forum Blog
Mesaj23.02.2012, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu mümkün değildir..Ama şöyle olabilirsin .com domain alıp yönlendirme yapabilirsin....
Mesaj23.02.2012, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgilendirme İçin Teşekkürler.. İce-Blog Verdiğin Siteyi İnceliyeceğim Şimdi..

Buarada Şunuda Yazayım Bilginiz Olsun Diye Smile Domaini Alır Almaz Bide Yardımcı Alıcam Yazar Veya Tasarımla Uğraşacak Biri Very Happy