Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.01.2011, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu: admin panelinden anlayan?

admin paneli yapacağımda bana yardımcı olacak varmıdır veya elince hazır panel olan?? han dil olduğu fark etmez
Mesaj03.01.2011, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

tr.gg ile ne alakası var bunun*
Mesaj03.01.2011, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu: panel

Uygulayacağın Site BEDAVA SİTEM ise BS deki Sitelerin Kullanıcı Paneli Sitene Giriş Butonunun İçidir Başka Bir Panel Kurulmuyor Bende Bu Konuyu Bayağı Araştırmıştım Ama Bilen Varsa Söylesin
Mesaj03.01.2011, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava siteyle alakası yok ya
Mesaj03.01.2011, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

nbe gibi panel istiyorsun
Mesaj03.01.2011, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

usta ben kendim tasarım yaptım fakat ona admin paneli lazım çok basit bişey şöyleki asam panele gircek siteye yeni sayfa ekliyecek içierk ekliyecek birşey arıyorum yapmaya çalışıyorum ama yapamıyorum
Mesaj25.02.2012, 07:43 (UTC)    
Mesaj konusu: panel

arkadaş sayfa acmak istiyorsan sen onu Bedava-Sitem>sitene giriş>sayfalarınıdeğiştir>yeni sayfa ekle> böle ekleyebilirsin ama admin panali sitene eklenmez diye biliyorum o ssadece forum larda olur

aşk ın bedeni yoktur!!
Mesaj26.02.2012, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: admin panelinden anlayan?

mzgg yazmış:
admin paneli yapacağımda bana yardımcı olacak varmıdır veya elince hazır panel olan?? han dil olduğu fark etmez

Yok Birde Mybb Forum Felan vBulletinde İstermisin yada Şöyle Güzel Ftp Bağlantısı Başka İsteğin Aslında Bu Bedava Sitemi (Webme) Bir Geliştirmiyorlar Kaç Senedir Aynı Durumda Biraz Daha Geliştirseler Yapabilirler Ama Şimdi Panel Kendi Sitende Olsa Bedava Sitemede Reklam Koyuyorlar Onları Kimse Görmez ve Az Para Kazanırlar Bence Öyle Birşey Yapmayı Hiç Düşünmezler Bile Sad
Mesaj26.02.2012, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş ben seni anladım ve çözüm buldum sen admincp die bi sayfa aç adını ne istersen koyabilirsin ben salladım sora bi iframe yap içine şu adresi ver http://www.bedava-sitem.com/login.php bs nin giriş sayfası böylece sanki giriş paneliymiş gibi görünür
Mesaj26.02.2012, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

dusunebileceginhersey yazmış:
kardeş ben seni anladım ve çözüm buldum sen admincp die bi sayfa aç adını ne istersen koyabilirsin ben salladım sora bi iframe yap içine şu adresi ver http://www.bedava-sitem.com/login.php bs nin giriş sayfası böylece sanki giriş paneliymiş gibi görünür

arkdas bedava-sitem dışı cpnal veya plesk panelden yardım istiyor heralde!!
Mesaj26.02.2012, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

şöyle bir çözüm varinternette html editleme kodları var onları al bi sayfaya ekle sonra domaine gir ctrl-a yap seçili olcak herşey sağ klik özellikleryap altta yazma izinleri olcak onları tam izin de sonra bu editleme kodunu koyduğun sayfaya girmek için şifreli bir panel yap izinleri verdiğin için html editörüyle sayfalarını domaine girmeye uğraşmadan değiştirebilceksin bu yöntemi forum siteleri de kullanıyor kurulm sırasında yazma izinlerini açın fln der öle nese yardımcı olabildiysem ne iyi bie sitem hakkında yorumlarınızı bekliyorum
Önceki mesajları göster: