Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.04.2012, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Flashlar görünmüyor (açılmıyor)!!!

Konuya direk giriyoryum,
Sitemde daha önceden görünen flashlar artık neden görünmüyor !?
Tasarımı dönüp dönüp kontrol ettim bir yerde bir eksiklik yanlışlıkmı var diye fakat neden ve niye görünmüyor anlamadım flashlar .Fileden.com tekrar upload ettim ama yine aynı değişen bir şey olmadı ?(3 tarayıcıdanda baktım görünmüyor)
(http://www.fileden.com/files/2009/11/4/2637168/Damlapinari2.swf)

Bu sorun hakkında bilgi verecek olan arkadaşlar olursa şimdiden teşekkür ederim.
Herkese iyi çalışmalar...
Mesaj27.04.2012, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

flash bömlümüne kimse bakmaz çünki anlamıyorlar

bi ben çalışıyorum sorunları çözmeye flashın çalışır hali varsa tekrar upload et
Mesaj27.04.2012, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

tarayıcına eklenti olarak adobe flash player 8 veya ust surumlerını yukle eskısı gıbı çalışır
Mesaj28.04.2012, 11:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim ilginizden dolayı fakat fakat sorun -oysa çokta güvendiğim bir dosya yükleme sitesi neyse-upload sitesinden kaynaklanıyormuş başka bir siteden flashlari tekrar yükleyince sorun çözüldü.

+ tarayıcına eklenti olarak adobe flash player 8 veya ust surumlerını yukle eskısı gıbı çalışır.

- Soğol fakat ozaman da sorun varkende diğer sitelere girdiğimde flashlar açılıp çalışıyordu sadece bendekiler açılmıyordu .

+ flash bömlümüne kimse bakmaz çünki anlamıyorlar

bi ben çalışıyorum sorunları çözmeye flashın çalışır hali varsa tekrar upload et

- Teşekkürler fakat dediğim gibi sorumda da upload etmiştim ama sorun aynı yükleme sitesi olunca çözülmedi haliyle başka bir siteden yüklemem gerekiyormuş Smile