Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.03.2012, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım kodlarda göster deyip bana resim atıyorsun.
Nerden bileyim hangisi içerik yerin, onu sen bileceksin. Kodlayan sensin.
İçerik yerindeki resmi silip aynı urlyi td den sonra yukarıda gösterdiğim gibi uygulayacaksın hepsi bu.

Gerisi sana kalmış herşeyi anlattım sana.
Mesaj06.03.2012, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj06.03.2012, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitemde tasarım kodlama videolu anlatım. Var ama reklam olmasın. Al video sitesinin linki. İçerik resmini eklediğim yere bak alt kısımdan ekliyorum. Senin eklediğin yerden ekleyince resim üstüne tablo açılmaz. Oraya dikkat et.

Video Linki: http://www.izlesene.com/video/trgg-css-tasarim-kodlama-tablo-tasarim/4991321/embed
Mesaj07.03.2012, 07:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

bak kardeşim sen sadece gövdeyi yapmışsın gerekeni yapmamışsın içerik kısmı ayarlı değil ondan senin tasarımn olmamış ayrıca yaptıgın tasarımda içerik kayar nedeni kabarık stil kullanmışsn yine çiz ama içerik düz olarak çiz.yada kabartma özelliğini ver yumuşatmayı 0 yap en azından göze güzel görünür.kodlardım ama iş yerinde dreamweaver ve photoshop yok evimde var eve gitme saatlerim belli olmuyor.
Mesaj07.03.2012, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam suan ınt caferdıyım eve gıdıyım yapıcam ama .d yenıden cızmem .d Wink
Mesaj07.03.2012, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

dreamweawer'da resim üzerine içerik ekleme özelliği zaten var kardeşim. mesela içerik olan kısmı tablo içindeyse div id kısmında içerik bölümünü seçip okeye basınca biter bu iş (:
Önceki mesajları göster: