Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.03.2012, 12:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Google Kayıt Tasarım Sorunu

ben sitenin football temasını kullanıyodum ama o temayla google kayıt olamadığım için mecbur css-desng e geçtim ama ben eski temama geri dönmek istiyorum google kaydım tammlandı ama sıkıntı olur mu eski temaya döndüğümde.yada başka yapabilceğimiz bişey varmı?
Arrow Lütfen yardımcı olun
Mesaj22.03.2012, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Belirli bir süre sonra google sitende o kodun olmadığını görür ve doğrulama hatasını verir..
Mesaj22.03.2012, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

nababilirz peki bana basit bi arayüz lazım css detaylı kaçıyo biraz.başka yolu yokmu
Mesaj22.03.2012, 13:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım google doğrulama kodu css kod bölümünde kalsın hiç silme. Sonra istedğin tasarımı kullan birşey olmuyormuş biraz araştırdım. Dediğim gibi o kodu silme istedğin tasarımı kullan..
Mesaj22.03.2012, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

saol hocam bilgi için.mod. arkadaşlarda bilgilendirirse iyi olur daha sonra sıkıntı olmasın google kaydıyla ilgili
Mesaj22.03.2012, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

gamesligarfrns yazmış:
saol hocam bilgi için.mod. arkadaşlarda bilgilendirirse iyi olur daha sonra sıkıntı olmasın google kaydıyla ilgili

googleın dogrulama kodunu sılmedıgın surece hıc bır sorun olmaz için rahat olsun Smile
Mesaj22.03.2012, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

o zmn css temasını google koduyla olduğu gibi bırakıp diğer temaya geçiyorum.
inş sıkıntı olmaz Smile .Saolun hocam
Mesaj22.03.2012, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

CSS DESİGN'e geç. Google'a kayıt olduğunda yeniden eski tasarımına geçebilirsin. Hiçbir değişiklik olmaz..
Mesaj22.03.2012, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

öle yaptım zaten hocam.saol yinede
Önceki mesajları göster: