Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.04.2012, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
tevhidforum yazmış:
aykut-servis yazmış:
Çok başarili olmuş.
Yanliz eski tasarim daha iyiydi sanki,sanirim.

farklılık şart arada...

Elbette.

kişiden kişiye zevkler değişir...
Mesaj08.04.2012, 14:57 (UTC)    
Mesaj konusu: basarılar

gayet hoş bir tasarım basarılar
Mesaj08.04.2012, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle merhaba,

Tasarım: 6/10
İçerik: 9/10

Kişisel görüşüm olarak içeriği çok beğendim, sayfaları inceleme fırsatım oldu ancak tasarım pek hoşuma gitmedi eminim siz ve başkalarıda beğenmiştir ancak benim göz zevkime hitab etmedi.

Bunun dışında reklamlar biraz gereksiz olmuş bence eğer gösteriş için koyuyorsanız. ( Para alıyorsanız başka tabi o zaman alfım yok ) Ayrıca altta da 2 tane reklam alanı var. Yani reklama çok önem vermişsiniz.

Başarılar.
Mesaj12.04.2012, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

genelden yazmış:
Öncelikle merhaba,

Tasarım: 6/10
İçerik: 9/10

Kişisel görüşüm olarak içeriği çok beğendim, sayfaları inceleme fırsatım oldu ancak tasarım pek hoşuma gitmedi eminim siz ve başkalarıda beğenmiştir ancak benim göz zevkime hitab etmedi.

Bunun dışında reklamlar biraz gereksiz olmuş bence eğer gösteriş için koyuyorsanız. ( Para alıyorsanız başka tabi o zaman alfım yok ) Ayrıca altta da 2 tane reklam alanı var. Yani reklama çok önem vermişsiniz.

Başarılar.

Merhaba, bu tasarım benim yapımım olduğu için sorunuza daha iyi cevap verebilirim. Reklama önem vermedim. asıl reklamlar içerik kısmında bulunacaktır. Altta kiler sadece bir göstermelik. İçerikten sonra boş beyaz bir arka plan kalmasın dedim Smile
Reklamlardan para alıyor, bu yüzden çok fazla yere koyması daha avantajlı ( her sayfa 2 adet koyabilir. )

Tasarımın üst kısmında logo henüz yok, logo eklenecek. Alttaki büyük ebatlı resim bir göstermelik belki oraya js kodu koyabiliriz. ...