Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.04.2012, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biraz araştırdım da google amca bize yani bedava-sitem.com' a reklam vermiyormuş
Mesaj03.04.2012, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başta Yazdığın kadarıyla şunu demek istiyor Sitene verilen kodu eklemezsen Siten doğrulanmaz daha önce reklam almıştım adsenseden geçersiz tıklama yüzünden hesabımı silmişlerdi.Yani Tr.gg'yle alakası yok şuan senin yapman gereken siteni doğrulatmak..İyi forumlar
Mesaj03.04.2012, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

scriptarsivim yazmış:
Başta Yazdığın kadarıyla şunu demek istiyor Sitene verilen kodu eklemezsen Siten doğrulanmaz daha önce reklam almıştım adsenseden geçersiz tıklama yüzünden hesabımı silmişlerdi.Yani Tr.gg'yle alakası yok şuan senin yapman gereken siteni doğrulatmak..İyi forumlar

Bugün araştırdımda bedava-sitem.com'a reklam vermiyormuş google. Yoksa sitemi doğrulattım yani googleye. Onla alaksı olduğunu sanmıyorum.
Mesaj03.04.2012, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ama ben hala tr.gg'li başka sitelerimde adsense reklamı alıyorum.Görmek İsterseniz pm atabilirim. Rolling Eyes
Mesaj03.04.2012, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

scriptarsivim yazmış:
Ama ben hala tr.gg'li başka sitelerimde adsense reklamı alıyorum.Görmek İsterseniz pm atabilirim. Rolling Eyes

Peki pm atarmısın o zaman. Ben reklam almak istiyorum ama olmuyor yani. Bilgin filan varsa özelden mesajlaşalım. Wink
Önceki mesajları göster: