Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.04.2012, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu: e-posta ve şifre değiştirilemiyor

arkadaşlar adım adım anlatayım;
ayarlar bölümüne giriyorum orada hepinizin bildiği gibi e postalarımız ve yeni şifre olusturmak için kutucuklar var,
yeni şifre kısmına, yeni bir şifre yazıyorum kaydet dedikten sonra 'güvenlik nedeniyle eski şifreni buraya yaz' diyor. yazıyorum gönder diyorum ''malesef şifre yanılış hata! ' diyor

sizce ne yapmam gerek
Mesaj09.04.2012, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

o yeni oluşturduğun şifreyi girmelisin.
Mesaj09.04.2012, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

eski şifre yerine mi?
Mesaj09.04.2012, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

yeni şifreyi yazdıktan sonra kaydet diyorum
güvenlik nedeniyle eski şifreyi istiyor onuda doğru bi şekilde yazıyorum.şifre yanlış
diyor
Mesaj10.04.2012, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

07sanalgezegen yazmış:
yeni şifreyi yazdıktan sonra kaydet diyorum
güvenlik nedeniyle eski şifreyi istiyor onuda doğru bi şekilde yazıyorum.şifre yanlış
diyor

Demek ki yanlış giriyorsun

* Caps Lock 'un açık ve ya kapalı olduğuna dikkat et

* Şifrende Rakam Varsa Num Lock açık mı diye kontrol et
Mesaj13.04.2012, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

yanlış anlamayında çocuk değiliz caps lock la num lock un açık olup olmayacağını bilirim
e-posta mı da değiştirmiyor
bu gün bile bile şifreyi yanlış girip şifreni unuttun mu bölümünden denedim e posta istedi girdim buseferde bu e postayla kayıtlı kullanıcı yok diyor
madem yok o zaman ayarlar bölümünde benim e postam niye gözüküyor! Neutral Neutral
sizce ne yapmam gerek
teknik destek almak için kime mesaj yollıycam
Mesaj13.04.2012, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

yanlış anlamayında çocuk değiliz caps lock la num lock un açık olup olmayacağını bilirim
e-posta mı da değiştirmiyor
bu gün bile bile şifreyi yanlış girip şifreni unuttun mu bölümünden denedim e posta istedi girdim buseferde bu e postayla kayıtlı kullanıcı yok diyor
madem yok o zaman ayarlar bölümünde benim e postam niye gözüküyor! Neutral Neutral
sizce ne yapmam gerek
teknik destek almak için kime mesaj yollıycam
Mesaj13.04.2012, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Duğa edelimde e-postan sahde değildir yoksa e posta değiştiremessin siten tehlikede olur mesala benim e-postam silindi artık kaldı yani üyekiğim allaha emanet
Önceki mesajları göster: