Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.04.2012, 00:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

kimse yok mu yani şunu becerebilecek birisi.?
Mesaj24.04.2012, 05:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklamın tam üstüne mi yazı yazmak istiyorsunuz?
- O zaman tasarım ayarlarına gelin tasarım üstüne istediğiniz yazıyı yazın ve kaydet butonuna tıklayınız..

Reklamın içine mi yazı yazmak istiyorsunuz?
- Bunu yapmanın bir yolu var ama paraya baştan kıymalısınız.. Bedava-Sitem Reklam Özgürlüğü paketini alın reklamı kaldırın gerisi çok kolay denilebilir aslında..

DİPNOT : Eğer yardımcı olduysam.. Ne mutlu bana konuyu bir kaç günden beri takip ediyordum,yanlız bir şey yazmıyordum bir çözüm yolu arıyordum aklıma bu geliverdi...
Mesaj24.04.2012, 05:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Reklamın tam üstüne mi yazı yazmak istiyorsunuz?
- O zaman tasarım ayarlarına gelin tasarım üstüne istediğiniz yazıyı yazın ve kaydet butonuna tıklayınız..

Reklamın içine mi yazı yazmak istiyorsunuz?
- Bunu yapmanın bir yolu var ama paraya baştan kıymalısınız.. Bedava-Sitem Reklam Özgürlüğü paketini alın reklamı kaldırın gerisi çok kolay denilebilir aslında..

DİPNOT : Eğer yardımcı olduysam.. Ne mutlu bana konuyu bir kaç günden beri takip ediyordum,yanlız bir şey yazmıyordum bir çözüm yolu arıyordum aklıma bu geliverdi...

Sağol kardeşim ama tüm problem burada Very Happy ben css tasarım kullanıyorum ve böle bi imkanım yok. Hani reklamı ortalama , reklamı çerçeve içine alma kodları varya ... onlar gibi bir kod varmı reklamın üstüne yazı yazmak için? onu soruyorum.
Mesaj24.04.2012, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam çözdüm Very Happy
Mesaj24.04.2012, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sen bırak onları ben sana kodu verim css dede çalışıyor
kodu aldım ordan

Kod:
<FONT color="white">kuklagiller,yeni,son,bölüm,videoları,izle,tr.gg,erzurumlu,amca,ankaralı,oytunç,ferruh,kalender,web,site<a name="top"></a> <style type="text/css"> a.yukari { position:fixed; bottom:15px; right:7px; font:11px arial; text-transform:uppercase; } </style>
Kod bu dostum al [size=18][/size]
Mesaj24.04.2012, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

pcblogcu yazmış:
kodu aldım ordan

Kod:
<FONT color="white">kuklagiller,yeni,son,bölüm,videoları,izle,tr.gg,erzurumlu,amca,ankaralı,oytunç,ferruh,kalender,web,site<a name="top"></a> <style type="text/css"> a.yukari { position:fixed; bottom:15px; right:7px; font:11px arial; text-transform:uppercase; } </style>
Kod bu dostum al [size=18][/size]

adam cözmüs ztn daha neyine yazionuz Question
Mesaj07.09.2012, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

vay arakcılar vay! Smile
Mesaj09.09.2012, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
pcblogcu yazmış:
kodu aldım ordan

Kod:
Kod bu dostum al

adam cözmüs ztn daha neyine yazionuz

belki başkasının ihtiyacı olur
Mesaj09.09.2012, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Css bölümünün en üstüne yaz. Cool