Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.04.2012, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu: HEPİMİZİN YAPMAK İSTEDİĞİ AMA YAPAMADIĞI SORUN

Esselamu Aleykum.

Siteme başka sitelerden (youtube, dailymotion vs.) gibi sitelerden değil, Bilgisayarımdan video, fotoğraf veya dosya nasıl ekleyeceğiz. Lütfen !
Cevablarınızı bekliyorum.

konu tarafımca taşınmıştır @İSTANBULHATTI

En son genckuzu tarafından 24.04.2012 19:56:38 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.04.2012, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu: s

Bedava Sitem sisteminde sadece resim yükleme vardır belli bir alanınız vardır. videoyuda dediğiniz sitelerden yükleyip embet kodu nu alıcaksınız.
Mesaj25.04.2012, 14:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Embed kodunu biliyorum. Ama acaba bilgisayardan dosya yükleyebilir miyiz diye sormuştum.
Mesaj25.04.2012, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

genckuzu yazmış:
Embed kodunu biliyorum. Ama acaba bilgisayardan dosya yükleyebilir miyiz diye sormuştum.

resim yüklersin ama video sitene atamazsın tek çözüm yolu embed kodlarıdır her hangi bir video sitesine üye ol sonra video yükle ve videonun embed kodlarını al sonrada sayfalarımı degıstırden yenı sayfa açıp kaynak tusuna bas ve almıs oldugun embed kodlarını sayfana ekleyip kaydet
Wink
Mesaj25.04.2012, 21:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dediklerinizi biliyorum. Ama ben belki dosya yüklenebilir mi diye bir danışayım demiştim. Demek ki yüklenemiyor. Ama bedava-sitemden bu konuyla ilgilenmesini bekliyorum.