Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.05.2012, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu: website offline nedir?

arkadaşlar diğer sitem fbmlkodarsiv.tr.gg ye girince website offline diyor, bu ne demek oluyor şimdi, başka bu şekilde olan varmı yoksa benim site silindi mi?
Mesaj11.05.2012, 10:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: website offline nedir?

canlitelevizyonlar yazmış:
arkadaşlar diğer sitem fbmlkodarsiv.tr.gg ye girince website offline diyor, bu ne demek oluyor şimdi, başka bu şekilde olan varmı yoksa benim site silindi mi?

sitede herhangi bi problem yok

Yazar Başvuru Yeri   Yazarlarımız
Mesaj11.05.2012, 10:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biri sitene klik atmış. Yani sitenin tıklanma sayısı 10 bin'i aşınca site otomaitk kapanıyor. Sana gıcık olan biri kilk atarak siteni 1 günlüğüne kapıyor. Gece saat 2'de sayaçlar sıfırlanınca açılacak siten. Bu engelin bsde olma sebebi, bedava-sitem'in korunmasıdır. Eğer ki 10 bin sınırı olmasa sitene gelen klikler bedava-sitem'e zarar verecektir. Bu nedenle biri senden kıcık kapıp klik atınca siten 24 saatliğine kapanıyor.

Çok uzun oldu bea Very Happy Uzun lafın kısası gece 2 ye kadar kimse sitene giremez.

İyi forumlar..

Mesaj11.05.2012, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne tuhaf insanlar var ya, bir insan bencil olurda bu kadar olmaz, bu gıcıklık degil, cünkü ben kimsenin tavuğuna kıst demedim, düpedüz kıskançlık. Neyse cevap icin teşekkürler.