Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.12.2010, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu: video ekleme yardım!

s.a arkadaşlar ben siteme video ekliycem ama ben videonun resminin görünmesini ve tıkladığında sayfa değiştirmeden açılmasını istiyorum nasıl yapabilirim bunu yardım edermisiniz.
Mesaj29.12.2010, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Videonuzu Öncelikle tanılan video sitelerinden upload ediniz.Size Kod verecektir.Bu kodu sitenize ekleyebilirsiniz Wink
Mesaj27.01.2011, 11:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu sorun ile ilgili forumda yeni bir konu açmıştım ve forumda bir çok videoyu sitene nasıl yükleyeceğin hakkında anlatımlar var.. forumu aratabilirsiniz..
Mesaj27.01.2011, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya bunun daha kolay bi yolu yok mu? Very Happy
Mesaj29.01.2011, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: video ekleme yardım!

çok yer kaplar b bu yüzden daha kolayı kopyalayıp yapıştırmak Wink
Mesaj29.01.2011, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu: video kayıt siteleri

arkadaşlar videonuzu sitenize ekleyebilirsiniz. yanlız ama önce videonuzu video yükle sitelerden birine yüklemeniz gerekiyor.
www.4shared.com bu siteye önce üye olun ve video kategorisi oluşturun bu sitede size ait deponuz vardır ister seyredin ister embed kodunu alın sitenize ekleyin ister indirin.
Mesaj30.01.2011, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu: video eklemek

arkadaşlar sitenize video eklemek için başka sitelerdeki embed kaynak kod gibi şeyleri kopyalayıp sayfalarımı değiştirden yeni sayfa açıp kaynağa tıklayın sonra kodu yapıştırın
Mesaj02.02.2011, 10:05 (UTC)    
Mesaj konusu: VİDEO EKLEME

VİDEONUN EMBED KODUNU NEREYE YAPIŞTIRICAZ ..
LÜTFEN YARDIM EDİN :cry:
Mesaj02.02.2011, 10:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

videonun embed kodunu sayfalarımı değiştir den kaynak butonuna tıklayın oraya yapıştırın
Mesaj03.02.2011, 20:58 (UTC)    
Mesaj konusu: video

Surprised çok saol okan ama sorun çözüldü
Mesaj05.02.2011, 09:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: video ekleme yardım!

doğru ama o videonun kodunu ekleyince sitesinde baya bi başlık aanı kaplıyo b yüzden kpyala metine yapıştır
Mesaj05.02.2011, 09:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow ÖNCELİKLE YOUTUBE İZLESENE GİBİ SİTELERE VİDEONUZU YÜKLEYİN
Arrow YAYINLADIKTAN SONRA ALTTAKİ EMBED KODUNU KOPYALAYIN SİTENİZE YAPIŞTIRIN

KOLAY GELSİN Wink
Mesaj17.05.2012, 22:31 (UTC)    
Mesaj konusu: en Güzel Css Tasarımlar

güzelmiş denemekten zarar gelmez Twisted Evil

güncel bilgi : http://www.seyirkolik.blogspot.com
Mesaj18.05.2012, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu: youtube den sitene video ekle

Youtube den video eklemek için öncelikle youtubeden istediğiniz videoyu açın videonun altında SHARE yazısı var ona tıklayın onun altında da EMBED butonu var.O butona bas oradaki kodu kopyala.sonra siteni aç.SAYFALARIMI DEĞİŞTİR e tıkla. YENİ SAYFA OLUŞTUR a tıkla Orada başlığını kendin ayarla.Altta metin bölümünde sol Üstte KAYNAK butonu var ona tıkla.Sonra kopyaladığın kodu metin kısmına yapıştır ve kaydet.unutma KAYNAK butonuna basmazsan video eklenmez ve sadece yazı çıkar.böylece kodunu bildiğin her videoyu sitene ekleyebilirsin....
KOLAY GELSİN İNŞALLAH YARDIMCI OLMUŞUMDUR
Önceki mesajları göster: