Forum'da ara:
Ara

Siteyi nasıl buldunuz?
Başarılı
  43%
[ 16 ]
İdare Eder
  10%
[ 4 ]
Kötü
  45%
[ 17 ]
Toplam Oylar : 37

Yazar Mesaj
Mesaj02.06.2012, 21:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Süper Olmuş Kardeşim...
Mesaj05.06.2012, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beklemedeki siteleri sisteme ekleyeceğim bugün. Çalışmalarım hızla sürüyor.
Mesaj06.06.2012, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteyi bir süreliğine kapamayı düşünüyorum çok uğraştırıyor çünkü ne yapacağımı şaşırdım ciddi ciddi düşünüyorum ne yapsam diye
Mesaj06.06.2012, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu: BAŞARILAR

başarılar dilerim ..
sitenin tasarımıda güzel....
Mesaj06.06.2012, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle merhaba ,
Gerçekten başarılı bir proje olmuş.
Tasarımda gerçekten güzel olmuş.
Tek sorun şu olabilir ''Bu sayfa yapım aşamasındadır...''

Bu sayfaları tamamladığında dahada başarılı olabilirsin.
Bende sitemi kayıt ettim bekliyorum(herteldenyaziyoruz.tr.gg) Wink
Mesaj06.06.2012, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

webjury yazmış:
siteyi bir süreliğine kapamayı düşünüyorum çok uğraştırıyor çünkü ne yapacağımı şaşırdım ciddi ciddi düşünüyorum ne yapsam diye

Kapamak yerine yanına bir ekip toplayabilirsin.
Mesaj06.06.2012, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sevgili Ziyaretçilerimiz
Açıldığımızdan bu yana -yaklaşık 3 hafta boyunca- web site içeriklerini bir arada toplayarak sosyal bir platformda buluşturduk. Sizlerin ilgisiyle sitemiz daha da gelişti. Beta sürümümüz büyük bir başarıyla amacına ulaşmış oldu. Fakat kurulan sistemin yeterince hızlı olmaması, bu yüzden beni epey uğraştırması ve beta sürümümüzün amacına ulaşmış olması nedeniyle siteyi bir süre bakıma almak mecburiyetindeyim. Temmuz ayında sitemiz tam sürümüyle ve yepyeni sistemiyle tekrar sizlerle olacak. Kapanıyor değiliz fakat başvurularla çok ilgilenemeyeceğim. Başvurulara hala açığız fakat sitenizi 1 günde mi yoksa 1 hafta da mı ekleriz bu konuda bir şey söyleyemem. Teşekkürler...

Ayrıca "AYIN SİTESİ" adlı yeni bir projemiz var:
"Ayın Sitesi" adlı yeni projemizde sizin de tahmin edebileceğiniz gibi Ayın Sitesini seçiyoruz. Siteme güveniyorum diyorsanız dikkatlice okumaya devam edin. Proje Formatımız: Belirli kategorilerin "En İyi"lerini seçiyoruz. Bu kategorilerimiz:
*En İyi Web Sitesi
*En İyi Görsel Tasarım
*En İyi İçerik
*En Yaratıcı Web Sitesi
*En İyi Eğlence&Oyun Sitesi
*En İyi Blog sitesi olup Juri Özel Ödülleri'miz de mevcuttur. Eğer sizde katılmak istiyorsanız birazdan belirteceğim formu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Ödüllerimiz ise ana sayfamızda başarınıza dair bir bölüm ve sitenize ekleyebileceğiniz bir banner olacak.

Başvuru formu: http://ayinsitesi.tr.gg/Site-Formun.htm
Mesaj08.06.2012, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

hty-oyun yazmış:
webjury yazmış:

Kapamak yerine yanına bir ekip toplayabilirsin.

Arkadaşa katılıyorum.
Mesaj08.06.2012, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sistem güzel,site güzel.Başarılarınızın devamını dilerim.
Mesaj19.06.2012, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteniz Güzelmiş Başarılar...
Mesaj27.06.2012, 06:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar günlerdir webjury sistemini geliştirmekle uğraşıyorum. Bildiğiniz üzere ilk site deneme aşamasındaydı, bu sürüm ise tam sürüm olacak. Sizlere şu kadarını söyleyeyim sitenin yeni hali bedava-sitem'de bomba etkisi yaratacak türden. Takipte kalın dostlarım Wink
Mesaj27.06.2012, 10:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

webjury yazmış:
Arkadaşlar günlerdir webjury sistemini geliştirmekle uğraşıyorum. Bildiğiniz üzere ilk site deneme aşamasındaydı, bu sürüm ise tam sürüm olacak. Sizlere şu kadarını söyleyeyim sitenin yeni hali bedava-sitem'de bomba etkisi yaratacak türden. Takipte kalın dostlarım Wink

İnanırmısın beklemekten artık yoruldum şu 9 gün ne zaman bitecek iple çekiyorum hehe Wink:..
Mesaj27.06.2012, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

webjury yazmış:

Bombayı bizde çok merakla bekliyoruz dostum, betada bile çok iyiydi zaten .

Mat Zamani l Tr.Gg / Paylasmanın verdiği gururla ;
Mesaj27.06.2012, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

@chickenblog: kardeşim beklediğinin karşılığını fazlasıyla alacaksın site açıldığında Smile
@matzamani: teşekkür ederim Smile sitenin yeni hali beta sürümünü gölgede bırakacak yeniliklere sahip olacak. tasarım ve sistem üzerinde uğraşıyorum. siteyi gösterişli bir tanıtım videosuyla beraber açacağım tekrardan.
Mesaj29.06.2012, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bedava-sitemde görebileceğiniz en iyi siteyi hazırladım desem ne dersiniz? Very Happy
Önceki mesajları göster: