Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.09.2007, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadaşlar Sitenin Sağ Tarafına Nasıl Nesneler Ekleniyor_?

Arkadaşlar Sitenin sağ tarafında nasıl saat - tarih vb. şeyler ekleniyor. Yardımcı olursanız sevinirim_?!!!
Mesaj05.09.2007, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Arkadaşlar Sitenin Sağ Tarafına Nasıl Nesneler Ekleniyor

yenimahallecamii yazmış:
Arkadaşlar Sitenin sağ tarafında nasıl saat - tarih vb. şeyler ekleniyor. Yardımcı olursanız sevinirim_?!!!

öncelikle eklemek istediğin şeylerin kodunu bulmalısın.forumun html ve javascript bölümünde bulabilirsin.kodu istediğin yere ekleyebilirsin
herhangi bir sayfaya eklemek istersen sitene giriş yaptıktan sonra sayfalarımı değiştire tıkla koymak istedeğin sayfaya gir en üst sol köşede zarfa benzeyen bi simge vardır o kaynak demektir ona tıkla kodu yapıştır alttan değiştir de olur.
Eğer sağa eklemek istersen sitene giriş yaptıktan sonra ayarlara tıkla en aşağıda yeni başlayanlar lütfen değiştirmeyin vardır oraya gel gelişmiş tasarım gibi bir seçenek vardır onu evet yap alttan gönder de.Daha sonra tasarım ayarlarına gir.orda 1.,2.,3.,... metin boşlukları vardır istediğine yapıştır alttan değiştir de olur.
Eğer sola eklemek istersen(her tasarımda olmaz) tasarım ayarlarında copyright yazan kısma yapıştır alttan değiştir de olur.
Eğer üstte koymak istersen tasarımın üstündeki metin kısmına yapıştırabilirsin.
Mesaj05.09.2007, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

BEDAVA SİTEM
SİTENE GİRİŞ
TASARIM AYARLARI
ORALARDA BÖYLE ŞEYLER YAZAR:1. ekstra kutunun içeriği (sağ)Sağdaki 2. kutunun içeriğiSağdaki 3. kutunun baslığı
Sağdaki 3. kutunun içeriği
Sağdaki 4. kutunun baslığı
Sağdaki 4. kutunun içeriği

Sağdaki 5. kutunun baslığı
Sağdaki 5. kutunun içeriği BÖYLE ŞEYLER YAZAR ORALARA HTML KOD EKLE
İŞE YARADIYSA SEVİNDİM
Mesaj05.09.2007, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Arkadaşlar Sitenin Sağ Tarafına Nasıl Nesneler Ekleniyor

antispamteam yazmış:
yenimahallecamii yazmış:

öncelikle eklemek istediğin şeylerin kodunu bulmalısın.forumun html ve javascript bölümünde bulabilirsin.kodu istediğin yere ekleyebilirsin
herhangi bir sayfaya eklemek istersen sitene giriş yaptıktan sonra sayfalarımı değiştire tıkla koymak istedeğin sayfaya gir en üst sol köşede zarfa benzeyen bi simge vardır o kaynak demektir ona tıkla kodu yapıştır alttan değiştir de olur.
Eğer sağa eklemek istersen sitene giriş yaptıktan sonra ayarlara tıkla en aşağıda yeni başlayanlar lütfen değiştirmeyin vardır oraya gel gelişmiş tasarım gibi bir seçenek vardır onu evet yap alttan gönder de.Daha sonra tasarım ayarlarına gir.orda 1.,2.,3.,... metin boşlukları vardır istediğine yapıştır alttan değiştir de olur.
Eğer sola eklemek istersen(her tasarımda olmaz) tasarım ayarlarında copyright yazan kısma yapıştır alttan değiştir de olur.
Eğer üstte koymak istersen tasarımın üstündeki metin kısmına yapıştırabilirsin.

işte bu yazanı uygularsan isteğin olacaktır,yine olmazsa ya da başaramazsan,bana da başvurabilirsin..
Mesaj06.09.2007, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu: :(

arkadaslar bende dediğiniz gibi yapıyorum fakat ole sizin dediniz gibi bişiler çıkmıo ....
Mesaj07.09.2007, 08:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar değinizi aynen uyguluyorum ama yinede olmuyor. Bu işi gerçekten yapabilecek kişi bana msn ne adresini verirsen oradan bi konuşalım gerekirse şifermi veririm girip yapar. Yardımcı olursanız sevinirim. _?
Mesaj07.09.2007, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: :(

worldteams yazmış:
arkadaslar bende dediğiniz gibi yapıyorum fakat ole sizin dediniz gibi bişiler çıkmıo ....

Arrow sitene giris
Arrow ayarlar
Arrow profesyonel ayarlar kısmında bulunan Gelişmiş tasarım seçeneklerini göstermek ister misin evet yap gozukur