Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.06.2012, 21:00 (UTC)    
Mesaj konusu: ARkadaşlar Bedava Sitemde HTml Kullanmak

Konuyu Doğru Yere Mi Açtım Bilmiyorum ama Bedava Sitem DE sayfa DÜzenleyicisinde HTml Kod Nasıl Kullanılır Yardım edin arkadaşlar[/code]
Mesaj18.06.2012, 21:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

al yapıştır Very Happy
Mesaj18.06.2012, 21:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok güzel bir cevap mayhann... NERDE O ESKİ YARDIMSEVERLER..!

---------
Kardeşim açıklayarak anlatıyorum..
Öncelikle eğer sende html bölümü açık değil ise (sayfalarımı değiştir>yeni sayfa ekle [burada üstte sarı bölüm yoksa] ) aşağıdaki adımı takip et..

Ayarlar > Profesyonel Ayarlar > HTML Editörü Gösterilmesin mi? [yanındaki tiki kaldır..] > Kaydet..

Daha sonra Sayfalarımı değiştir > Yeni sayfa ekle dediğinde sayfa içeriğinin üstünde bir bölüm vardır ve bu bölümde resim ekleme, link ekleme, listeleme vs. birçok özellik vardır.. Eğer sen dreamweaver'da ya da notepad++'da yazdığın kodu ekleyeceksen veya internetten bulduğun bir kodu o sayfana ekleyeceksen bu üst bölümdeki KAYNAK butonuna basıp kodu yapıştır ve kaydet de.. Bu kod sadece eklediğin sayfada gözükür..

Eğer tüm sayfalarda gözüksün istiyorsan;
Tasarım ayarları > Tasarımın Üzerindeki Yazı ya da Tasarımın Altındaki Yazı kısımlarına ekleyebilirsin..

İyi Forumlar..
Radyo İsim'Siz Duygular

Mesaj19.06.2012, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sol üst koşede ''KAYNAK'' yazısına tıklayınız ve kodu yapıştırınız. Kod sayfa içerisinde gözükecektir.

Kolay gelsin...