Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.06.2012, 07:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemi Silersem, Tekrardan Açabilirmiyim?

Sitemi Silmek İstiyorum. Sitemi Sildikten Sonra Hakan Bey'e Mesaj Atarak Tekrar Sitemi Açabilirmiyim?

Yardımcı Olursanız Sevineceğim..
Mesaj28.06.2012, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanırım sitenin kayıdında kullandığın e-postayla sitenin tekrar aktif olmasını isteyebiliyorsun.

Back-up sistemi diye birşey var.

O değil de açtıracaksan niye siliyorsun ki?

Mesaj28.06.2012, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba.
sitenizi sildikten sonra support tarafindan bir defaligina mahsuz olaraktan sitenizi geri actirabilirsiniz..

yanliz sitenizi kapattiktan sonra e-posta attiginizda sitenizin sifrenizi veya kayit oldugunuz e-posta adresini bilmelisiniz..
eger bilmiyorsaniz buyuk bir ihtimal ile sitenizi geri actiramazsiniz..

iyi forumlar...
Mesaj03.07.2012, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cevaplar İçin Teşekkür Ediyorum.

Sitemi Sildikten Sonra Açma Nedenim İse Biraz Bedava Sitemden Uzak Kalmak. Çünkü Tüm Olaylar Beni Buluyor Neutral
Mesaj03.07.2012, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

e o zaman kapatma sitene bi eror sayfası koy kimse giremesin
support la uğraşmaktan daha iyidir.hem support tan siteni geriye alman için bi süre var uzun süre sonrası zaman aşımı uğrar diye biliyorum

Mesaj03.07.2012, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

07sanalgezegen yazmış:
e o zaman kapatma sitene bi eror sayfası koy kimse giremesin
support la uğraşmaktan daha iyidir.hem support tan siteni geriye alman için bi süre var uzun süre sonrası zaman aşımı uğrar diye biliyorum

Konu dışında yorum yapmayın.
Arkadaşımız, konu hakkında öneri istemiyor.

Arkadaşımızın istediği şey sitesini sildikten sonra tekrardan geri nasıl açabilirim?
Ben bunu diğer aykut-servis adlı sitemle gereken açıklamayı yapmış bulunmaktayım.

Kimse yanlış anlamasın, Gereksiz yorumlar forum kirliliğine yol açıyor bu yüzden yorum yaparken düşünerek yapın lütfen.
Selametle..
Önceki mesajları göster: