Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.06.2012, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarımı Eleştirir misin? :)

Merhaba arkadaşlar dün akşam yaptığım bir tasarım iyi ya da kötü yanlarını eleştirmenizi istiyorum sadece tek bir ricam var kötü olan yerleri eleştirirken kaba olmamanız Smile

Kendi blogumda yayınladım.

http://teknoloji-dizayn.com/paylasimlar/blog-tas-v1.0.png
Mesaj28.06.2012, 15:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site değerlendirme alanına yazmanız gerekiyordu.
Mesaj28.06.2012, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sadece tasarımı değerlendirilmesini istemiştim o yüzden burası daha mantıklı geldi ama tamam Smile teşekkürler...
Mesaj28.06.2012, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu senin yaptığından emin değilim ama sen yaptıysan helal olsun demek düşer...başarılar.

Ultrasharing Filmachine Websearc Videortam Oyunefis Forumkilit Htmlblogum Programwarez Fulloyuncx İmanvekuran
Mesaj29.06.2012, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu ben yaptım. Teşekkür ederim. Şunu da belirtmeliyim ki, ben 13-14 yaşında bs kullanıcısı değilim onları da kötülemiyorum kimse alınmasın. Ben 18 yaşındayım web tasarım ve programalama okuyorum grafik & animasyon derslermiz de var. O dersler sayesinde çizdim Smile
Mesaj29.06.2012, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence gayet güzel.
Mesaj29.06.2012, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gayet başarılı ancak bu tasarımı bir siteye bakarak ilham almışsındır Very Happy Çünkü benim takip ettiğim bir sitenin tasarımına çok benziyor
Mesaj29.06.2012, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlham aldım evet. Ama hani nasıl bir şeyler yapsam falan gibi. Yoksa wordpress tasarımları neredeyse böyle Smile
Mesaj29.06.2012, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler Smile Hepinize Smile
Mesaj29.06.2012, 19:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarim konusunda iyisin.
daha dogrusu php konusunda iyisin, ama yaptigin menuler pek hos olmamis.

gelistirmende yarar var dostum.
dreamviewer programini biliyorsundur, o program ile cesitli sekilde guzel sade menular yapabilirsin.

iyi forumlar dilerim..

Mesaj30.06.2012, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
tasarim konusunda iyisin.
daha dogrusu php konusunda iyisin, ama yaptigin menuler pek hos olmamis.

gelistirmende yarar var dostum.
dreamviewer programini biliyorsundur, o program ile cesitli sekilde guzel sade menular yapabilirsin.

iyi forumlar dilerim..

Elbette biliyorum. Ama zaten bu tasarımı psd formatında saklıyorum yani css olarak kodlamadım Smile Menüler de ne yapsam diye düşündüm ama hem psd formatında saklayacağım için hem de zaten gerektiği kadar nesne mevcut menüleri de nesne tabanlı yapacak olursam çok kaba duracaktır. Bu da benim için bir etkendi. Teşekkürler yorumunuz için.
Mesaj30.06.2012, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

AnaSayfa içindeki menün blogların çok güzel gerçekten Smile
Mesaj30.06.2012, 15:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

htmlfbmlkodu61 yazmış:
AnaSayfa içindeki menün blogların çok güzel gerçekten Smile

Teşekkür ederim Smile
Önceki mesajları göster: