Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.07.2012, 10:40 (UTC)    
Mesaj konusu: İceblue Dan Anlayan Gelsin

Sa Arkadaşlar Ben Sitemde Bazı Sayfaların Menüde Gözükmemesini İstiyorum Bunu Nasıl Yapa Bilirim. Lütfen Yardım...
Mesaj03.07.2012, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi Kardeş Saklı Sayfalar Ekstrasını Kullanarak Üyelik Sistemi Kurabilirsin.Sonrada Görünmesini istemediğin sayfaları üyelere özel yaparak sadece üyeler giriş yapınca görür.Yani Normal Giriş Yapmadan Bakınca Görünmez.

Yada Link Olmayan Menü Elemanı Bir Sayfa Eklersin.Görünmesini istemediğin sayfaları Link Olmayan Menü Elemanının Alt Sayfası Yaparsın..

Link Olmayan Menü Elemanına kimse tıklayamadıqı İçin Görünmesini istemediğin sayfalar görülmez.Ama Başka Bir sayfada Link Verirsen Linke tıklandıqında mecbur olarak görülür..

Arrow Örnek:Ana Sayfada Blog Kullananlar Çok (Bende kullanıyorum..)Blog Kutusunun Devam Butonuna Köprü Olarak Görünmesini istemediğin sayfanın linkini verirsen.O zaman Sayfa Görünür..

Umarım Yardımcı Olabilmişimdir.
Mesaj03.07.2012, 12:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaş Açılan sayfanın menüde gözükmemesini istiyor...
Bildiğim kadarıyla İceblue tasarımlarda dediğinizin bir çözümü yok..
Css tasarım kullanmanız gerekiyor...

Mesaj03.07.2012, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

iceblue de yapamassın onu ama şöyle yapabilirsin bir sayfa kur örneğin copryright sitenin ismi falan sayfa türünü linki olmayan menu elemanı yap
gözükmesini istemedigin sayfaları onun alt sayfası yap
Mesaj03.07.2012, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

eğer anlıyorsan css tasarımdam,hiç durma yap derim.nerede neyin hangi boyutta,hangi yönde,hangi uzunlukta,genişlikte gözükeceğine kendin karar verirsin.

Önceki mesajları göster: