Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.08.2012, 06:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam murat aldım pm bakıyorum Smile
Mesaj02.08.2012, 08:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ban yiyim ne olacak, sanki bana dünyanın sonu.BS zaten bitmiş..Boş bi forumda moderatör olmanın bi anlamıda yok.Az açılın diğer forumlara/sitelere.BS bs nereye kadar?? Mad Beni şahsen sıktı, artık sitelerimle bile ilgilenmiyorum.Cezalar..hiçte hafif değil.Belliki diğer forumlarda da takılmadığınız...Amaann beni ne ilgilendirirki..

Banda atarsanız sevinirim, çünkü susturacak başka bi yöntem yok Wink

Hadi selametle.....
Mesaj02.08.2012, 08:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj02.08.2012, 08:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayırdır bilader ne oluyor ya anlamıyorum moderatör seçilemiyorsunuz diye neler yapıyorsunuz başlıgı inceledim moderatörlük kavgasına dönmüş ayıp ya yaptıgınızı mahalle kadınları yapmaz yazıktır gunahtır arkadaşlar moderatör olup ne yapacaksınız soruyorum size ayrıca daha önceden tecrubelerınız varmı moderatörlük nasıl yapılır gibi ?

öyle oturdugun yerden bu iş yapılmıyor sırf moderatör olmadık dıye burada gereksız yere tartısanlara soruyorum Twisted Evil
Mesaj02.08.2012, 08:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
hayırdır bilader ne oluyor ya anlamıyorum moderatör seçilemiyorsunuz diye neler yapıyorsunuz başlıgı inceledim moderatörlük kavgasına dönmüş ayıp ya yaptıgınızı mahalle kadınları yapmaz yazıktır gunahtır arkadaşlar moderatör olup ne yapacaksınız soruyorum size ayrıca daha önceden tecrubelerınız varmı moderatörlük nasıl yapılır gibi ?

öyle oturdugun yerden bu iş yapılmıyor sırf moderatör olmadık dıye burada gereksız yere tartısanlara soruyorum Twisted Evil

Çok doğru zaten amaçları(mod olmak isteyenlerin) bs nin düzelmesini sağlamak olsaydı buna sevinirlerdi...

İçlerimizden bazıları mod oluyor kendim olsaydım bu kadar sevinmezdim....

Ayıptır günahtır yapmayın böyle
Mesaj02.08.2012, 08:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne hahah Very Happy Mr. Green Sapıtmışsınız siz, zaten kendi forumum var bs'de moderatörlüğe ne gerek? Question Valla beni güldürdün, sağol valla Very Happy Ahahah Very Happy
Mesaj02.08.2012, 08:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya zaten ne güzel moderatör arkadaşlar seçilmiş ve seçimi yapanlarda webme yani kafasına göre moderatör seçimi olmuyor hadi oldu forumu çekip düzene sokabileceklermi 2-3 gün forumla ilgilenmek olmuyor sürekli aktif olman lazım ve konuları takip etmelisin ki işini iyi yapasın bunları kabul ederseniz gidin webmeye mesaj yollayın ve lütfen bir daha tartısma yapmayın gereksiz yere hem seçilen arkadaşlara karşı büyük ayıp ediyorsunuz Wink Twisted Evil
Mesaj02.08.2012, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumland yazmış:
Ne hahah Very Happy Mr. Green Sapıtmışsınız siz, zaten kendi forumum var bs'de moderatörlüğe ne gerek? Question Valla beni güldürdün, sağol valla Very Happy Ahahah Very Happy

varsa burada niye dert yanıyorsun git kendi forumuna (kusura bakmayın fazla açık sözlüyümdür)

neyse kusuruma bakmayın arkadaşlar tartısmayı yenilediğim için...
Mesaj02.08.2012, 08:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyi ki yeniledin amca , diyeceğim bir şey var son , giden gitti gidene gel diyemezsin... Ama adam akıllı yaparsanız gidenlerin yeri dolacaktır elbet , tabi böyle kusura bakmayın kaba tabirle '' Ota boka '' yok o ban yok bu ban atarsanız gidenin yeride dolmayacaktır...

Sonuç ne olacaktır biliyor musunuz ?
Açıkve net ; [img]http://yukleresim.com/di/CAO9/cats.jpg [/img]
Mesaj02.08.2012, 08:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

İstediğim yerde takılırım kardeş, kimseye hesap vermek zorunda değilim.Moderatörlere lafım yok! Sadece bi kaç kişinin hakkı yenmiş.Yani ben zaten moderatör olmamı beklemiyorum, ayda yılda bir giriyorum bs'ye.Zaten olmakta istemiyorum.....Hadi size iyi günler Wink
Mesaj02.08.2012, 08:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

@tumland tmm gözün var demedim varsa dedim ayrıca @72uploadim zoruna gitmiş ki paintle bile düzenlemiş nasıl denk geldiyse 3-4 moderatör Mr. Green
Mesaj02.08.2012, 08:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

O değilde ubuntu kurdum pc'ye xp'den hızlı Mr. Green
Mesaj02.08.2012, 09:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumland yazmış:

güzel hiç kullanmadım ama hayırlısı olsun güle güle kullan
Mesaj02.08.2012, 09:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumland yazmış:

hadi ya benim pc de çok yavaş bende kurayım neymiş bir bakalım
Mesaj02.08.2012, 09:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel valla Smile Linux alt yapılı.Programlar vs. hızlı açılıyor.Hem görsellik yönünden hemde performans yönünden harika Smile Herkese öneriyorum.Tek kötü yanı exe açmıyor, wine yazılımıyla exe leri açabiliyorsunuz ama.Ayrıca deposunda 40.000 küsür program var.