Forum'da ara:
Ara

« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj
Mesaj27.07.2012, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Moderatör Takım Arkadaşları Kimlerdir ?

ua1905ua@

Adim:Onur
Yaşadığım ülke: Danimarka
Yaşadığım şehir: Odense
Yaşım:25.. (27/09-1987) doğumluyum..
Bedava-Sitem ile 30.11.2007 tarihin de tanıştım,
Hesap görmek, hesap etmekten zordur diyerek Kendime misyon sectim ve ua1905ua sitesini actim.
Misyon derken, forumda neleri degiştirmemiz gerekiyor, forumdaki duruşumuz nasil olmali,
forumda oluşan catlaklari nasil temizleriz Bedava-Siteme nasil faydali olabilirim ve buna benzer düsüncelerimin peşine düşerek bugünlere geldim.
....................
Bedava-Sitem hizmetini (sistemini) a´dan´z´ye bana tanitan, ve cogu konuda bana yardimci olan Turkmayasi´na teşekkür borçluyum.
....................
Sitemin anlami: Bildiginiz gibi uA ultrAslan´in kisaltilmiş hali, 1905 Galatasarayin kuruluş tarihi. Bunlari birleştirerek ua1905ua ismini oluşturdum.
....................

Arrow Tutuğum Takim: Galatasaray
Arrow Sevdiğim Müsik´ler: Türkü,HipHop,Rap.
Arrow Sevmediğim Müsik´ler: Techno,Rock.
Arrow Sevdiğim Yemekler: Lahana sarmasi,Adana kebab
Arrow Sevmediğim Yemek´ler: iskender kebab (yogurtlu) , Maydonozlu hic bir yemeği yiyemem.
Arrow Sevdiğim araba marka´lari: Bmw, Mercedes, Honda , Audi.
Arrow Sevmediğim Araba marka´lari: Ford, Skoda,
Arrow Neleri Sevmem: Yalan, Iki yüzlülük, alkol, birini yari yolda birakmak, gereksiz konşumak icin konuşanlari, göze batmak icin yorum yapani sevmem
Arrow Alişkanliklarim: Sigara iciyorum malesef,
Arrow Nelere Değer veririm: Iman´ima, Aileme, Vatanıma, Arkadaşlarima, verdigim sözlere, Gençlere, Galatasaraya,
Arrow Herkese Saygım Vardır, Ama Saygına Bağlıdır, Saygılar Saygimla.

Arrow Kücük bir not daha illetmek istiyorum.
Arrow Ben bir üye´yi banlamaktan veya bir siteyi sildirmekten zevk almiyorum.
Arrow Dört gözle beklediğim bir olay değildir.
Arrow Kurallar ne gerektiriyorsa onu yapmaktan çekinmiyeceğimi belirtmek isterim..

.............................................................................
Arkadaşlar bundan sonra sizinle daha fazla ilgileneceğim.
İlgileniyordum zaten fakat daha yoğun bir şekilde sorullarınıza/Sorunlarınıza cözümleme getirmek için mücadele edeceğim..

Arrow Özel mesaj sistemin'den atılan hiç bir iletiyi yorumsuz geçmıyeceğim.
Arrow Css'de yapamadığınız zorlandığınız konullar hakkında yardımcı olmaya çalışacağım.
Arrow Tasarımı alt üst olarak bölemiyormusunuz. Yardımcı olmaya çalısacağım.
Arrow Forumda sorun yaşadığınız konullara cözümleme getirmek için yardımcı olacağım..
Arrow Şikayetllerinizi eleştiri olarak değil değişimin gerekcesi olarak algılıyacağim.
Arrow Hiç bir şekilde üye ayrımı yapmadan yürekten hizmetimi sürdüreceğim.
Arrow Kullanıcı banlamak cözüm değil. Bu nedenle sorunlarınızı çözmek için çaba göstereceğim'den kimsenin şüpesi olmasın.
Arrow Herkese gönlüm/yüreğim açıktır.> dostluğum saygım sonsuzdur.<
Arrow Hiç bir şekilde konullara moderatör üye ayrımı yaparak cevap iletmiyeceğim. Bu forumda Moderatörlerimizin değeri nekadar çoksa Üyellerimizin'de değeri okadar çok.
Arrow Ayrımcılık yok.. insan insandır hangi renk olduğu farketmez.
Arrow Defalarca dile getirmiştim tekrar getirmekte fayda var.. Sizler için burda bulunduğumuzu unutmayınız.. Wink

B-S de online olmadigim süre icerisinde C-W ailesinde bulunuyorum,
Cyber-Warrior´ailesini duymayanlar varsa alinti yaptigim mesaji inceleginiz.
Cyber-Warrior bir misyon belirledi kendine misyonu,milli ve manevi olgulara karşı küfreden,ahlaksızlığı
hayatın her alanına yaymaya çalışan şer odaklarını saf dışı etmek.Bunu yaparken çok kere çeşitli zeminlerde
haksız sözlü va yazılı hakaretlere uğradı ama bu Cyber-Warrior’u ve sayısı onbinlere ulaşan Cyber-Warrior’lu
savaşçıları yıldırmadı aksine daha da vatana ve millete hizmet aşkıyla doldurdu.
.............................................................................

Tüm Bedava-Sitem Ailesine Saygilar..

>> www.ua1905ua.tr.gg <<

En son ua1905ua tarafından 17.07.2013 09:03:53 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj31.07.2012, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

CİZ-DİZAYN

Arrow Adım : İbrahim
Arrow Soyadım : Söylemiş
Arrow Yaşadığım Ülke-Şehir : Türkiye - Kocaeli
Arrow Meslek : Ögrenci
Arrow Eğitim Durumu : Lise

Bedava-Sitem Hayatım ;

Bedava-Sitem ile ''25.01.2011'' tarihin de tanıştım bedava-siteme ilk geldiğimde hiç bir şey bilmiyordum diye bilirim her şeyi burada öğrendim ilk sitem saçma oyun sitesi idi. Bedava-sitem.com nasıl keşfettin diyorsanız bir çok oyun sitesine girip bakıyordum oralardan merak sardı nasıl web sitesi oluştura bilirim diye. Bir büyüğüme danışmak istedim bana bedava-sitem.com önerdi öneriş o öneriş oldu. Hemen sitemi açtım araştırmaya başladım daha çok çabaladım bedava-sitem.com sayesinde güzel dostluklar kurdum zaten buralara gelebilmemin bir nedeni ise ''Dostlarımdır'' Tüm Dostlarıma buradan selam olsun kısaca ben ciz-dizayn

Kişisel Hobilerim ;

Arrow Spor : Basketbol , Bisiklet
Arrow Oyun : Oynadıgım Oyun yok
Arrow Yemek : Güzel yapılmış yemeğe hiç bir zaman hayır demem sevmedigim yemek yokdur..
Arrow Renk : Aslında butun renkler hoşdur güzeldir ama benim icin '' Mavi - Beyaz '' renkler farklıdır. Her zaman icin..
Arrow Spor : Basketbol , Bisiklet

Site Adımın Anlamı ;
Ciz ve Dizayn açık ve net bir çok site ile ilgilendim sonunda grafik ile ilgili olmasını istedim..

İletişim Adresim ;

Arrow İletişim : http://www.bc.bedava-sitem.com/profile.php?of=ciz-dizayn

Son Olarak Eklemek İstediklerim ;

Arrow Son : Kurallara uyalım uymayanları uyaralım..!
Arrow Son : Ben Her zaman 7 / 24 Buradayım..
Arrow Son : www.ciz-dizayn.tr.gg
Mevlana : Kusur bulmak için bakma birine, bulmak için bakarsan bulursun, kusuru örtmeyi marifet edin.. İşte o zaman kusursuz olursun..

Sorunlar İçin Support-tr( at )webme.com Adresine mail atınız. Support : Tarık Bey

En son ciz-dizayn tarafından 26.07.2013 10:06:15 tarihinde değiştirildi, toplam 14 kere değiştirildi
Mesaj17.02.2014, 23:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adım : Aykut
Soyadım : Güler
Yaşadığım Ülke-Şehir : Türkiye - İstanbul
Kökenim : Bulgaristan
Yaşım : 19

Bedava-Sitem kariyerim : Buraya 2007 senesinde üye oldum.. Üye olduğum yıllarda daha yeni yeni bedava-sitem duyuluyordu.. O zamanlar çok bir bilgim olmadığından ve forumu keşif edemediğimden dolayı burada bir çok şeyi öğrenmem uzun zaman aldı.. İlk olarak forumu 2009 yılında adım attım.. Foruma baktığımda o dönem etkilendiğim tek şey vardı.. Oda bir kullanıcı bildiğini saklamıyordu.. Paylaşıyor yardımcı oluyordu.. Bence bu forumun büyük bir forum olmasının nedeni tam olaraktan buydu.. O zamanlar böyle bir forumda moderatör olmak herkesin hayali hedefi bir anlamda amacıydı.. Benimde hayallarimde moderatör olmak vardı.. Sırf bu yüzden bütün günü boş saatlerimizi burada geçirirdik.. Forumda 2011 yılında ilk olarak grafiker oldum.. Sonrasında 31 aralık 2012 tarihinde yardımsever rütbesi verildi.. Bu tarih tam olarak yılbaşına denk gelmişti ve beni çok sevindirdiğini mutlu ettiğini söyliyebilirim.. Sıra geldi moderatörlüğe yetkilerim 17 şubat 2014 tarihinde verilmişti.. Artık gençlik yıllarında kurduğum hayalim gerçekleşmişti.. Moderatörlüğe getirilmiştim.. Dünyaca ünlü 5 milyon kullanıcısı ve olağanüstü dostluk olan bir sitede moderatör olmak benim için şerefti.. Moderatör olduktan sonra ilk hedefim getirildiğim görevde kalıcı olmak ve faydalı olabilmek katkı sağlıyabilmekti.. Elimden geleni yapmaya çalıştım.. Çalışıyorum da.. Burada sizlerle olabilmek benim için mutluluk.. Buradaki başarım hakkında bir şeyler söyleyecek olursam.. Her zaman forumda aktif oldum.. Arkadaş olduğum dost edindiğim insanlar ile aramı sıkı tuttum.. Öğrenmem gereken bana faydası olacağını düşündüğüm herşeyi yavaş yavaş öğrendim.. Bildiklerimi bilmeyen arkadaşlarımıza aktarmak için uğraş verdim.. Bunları karşılık beklemeden yaptım.. Karşımdakini mutlu etmek benim en büyük mutluluğumdu.. Hiç bir zaman umutsuz olmadım.. Pes etmedim.. Vazgeçmedim.. Karşılığını 5 milyon üyesi olan bir forum sitesinde moderatör olmanın gururunu yaşadım..

Kendimi anlatıcak olursam : Öğrenciyim.. Tuttuğum takım Fenerbahçe.. Futbola ve diğer sporlara ilgim var.. Babam, abim, ve ben body sporuyla uğraşıyoruz.. Benim spora olan ilgim kısaca ailemden geliyor diyebilirim.. Sade hoş uyumlu giyimlerden hoşlanırım.. Her zaman giydiğim ayakkabı rahat ve dikkat çekici olmalıdır.. Kendime giriştiğim her işte güvenim vardır.. Her zaman insanlardan fikirlerime saygı duyulmasını isterim.. Her ne kadar konuşmayı çok seven bir yapım olsa da bazen kendimi anlatmadan anlaşılmayı isterim.. Hobilerim hoşlandığım şeyler futbol, spor, gezmek, sevdiğim insanlarla vakit geçirmek, sosyal medya, Fobilerim korktuğum etkilendiğim bir şey yok.. Sadece içimde Allah korkusu var.. Her ne kadar özgürlüğüme düşkün olsam da benim özgürlüğüm Allah'ın yasak dediği yerde biter.. Hoşlanmadığım şeyler haksızlık, iftira, yalan, üç kağıtçılık, ihanet,

İletişim bilgilerim

bedava-sitem.com/profile.php?of=aktif-dost

facebook.com/aykutguler34

instagram : aykutguler34

ua1905ua agasu06 baslangic-sayfam tasarimci-amca2 grafikdizayn biryaziatolyesi

En son aktif-dost tarafından 16.08.2016 04:35:33 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj21.03.2016, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adım: Alper
Soyadım: Su
Yaşadığım Ülke / Şehir: Türkiye / Mersin
Yaşım: 17
Bedava-Sitem'de Ben: Bedava-Sitem.com platformu ile 2013 yılının bir yaz ayında tanıştım. Bu platformda kurduğum ilk site bir futbol sitesiydi (FutbolHaberleriniz06). Daha sonra kişisel blog olarak bu sitemi (Agasu06) kurdum. Sitelerim ile 2014 Bedava-Sitem.com Örnek Siteler Yarışması'nda dereceye girmeyi başardım (FutbolHaberleriniz06 14. örnek site / Agasu06 18. örnek site). Zamanla blog yazma ve site işlerinde kendimi geliştirdim. Daha sonra kendimi geliştirme olanağı sağlayan bu platformda çalışmak istedim ve grafiker olarak forumda göreve başladım. Bir sene grafikerlik görevi yaptıktan sonra moderatörlük başvurusunda bulundum ve başvurum kabul edildi. Şuan diğer ekip arkadaşlarım gibi bu platformda kullanıcılara yardımcı olmaya ve forumun düzenini korumakta görevliyim. Unutmayın Bedava-Sitem.com moderatör ekibi olarak her zaman sizlere yardımcı olmak üzere hazırız (:

Bedava-Sitem.com Türkiye Yetkilisi: admintarik
Bedava-Sitem.com Türkiye Moderatörler: ua1905ua / brisin / salihtoy / ciz-dizayn / aktif-dost / agasu06 / gultekinblog
Önceki mesajları göster: