Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.07.2012, 09:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Travian Oynayanlar // Kayıt olmadan => 2. Köyü Kurmaya GA

NOT: tamamen benim yazımdır blogspot sitem için yazdım burdada paylaşayım dedim emeğe saygı..

Galya ırkı travianda yeni başlayanlar için en kullanışlı ırkdır askerleri güçlü tuzakçı kurabilir sığınak kapasitesi 2 katı vs birsürü avantajı vardır server başında alırsanız güzel bir taktik ile büyük yerlere gelebilirsiniz galya ırkı savunma ırkıdır size saldıranlar asla hammadde alamazlar sürekli eli boş dönerler artık taktiğimize başlabiliriz;
Server ilk 1-2. haftası galya ile oyuna başladık 9 gün koruma süremizde ilk 20 görevi yapıyoruz seri seri ham kasıyoruz 23 e kadar geliyoruz galya ırkı üretimde en seri üreten ırktır 23.görevde ekonomiyi seçip görevleri bitiriyoruz (görev listesi gelene kadarki görevleri) daha sonra hepsini 2'ye görevini yapmak için çabalıyoruz o gün yapamazsak ertesi gün bitiyoruz şimdi 35 altınımız ve sağlam üretimimiz var çok hızlı ham ürettiğimizden tahıl ambarını kurp 3 yapıyoruz ve gelen ödülle hammadde deposunu 5 basıyoruz daha sonra seri üretimden gelen hammademiz ile hammadde depomuzu 7 yapıp ödülü alıyoruz ödülümüzle tuzakçı kuruyoruz ve basabildiğimiz kadar tuzakçı basıyoruz 1. leveldeki tüm tuzaklrı bastığımızda level 2 ye geliştiriyoruz ve level 2 de basabildiğimiz tüm tuzakları basıyoruz bu şekilde seviye 7 ye kadar gelip +100 tuzakçı kuruyoruz şimdi sığınağımızı basma vakti sığınak zaten çok az hammade istiyor o yüzden hemen basabilirsiniz sığnak kurup seviye 10 getiriyoruz ve avantaj sayesinde 2000 ham depoluyabiliriz tuzakçıyı seviye 10 yapıp tüm tuzakçıları basıyoruz şimdi kışla yı kuruyoruz merkez binasını 5 yapıp ödülümüzü alıyoruz ve akademi kurup seviye 3 yapıyoruz kılıçlı yı geliştiriyoruz kılıçlıdan 50 tane çıkarıp askersiz vahalara saldırı atıp ham getiriyoruz ve ahırı seviye 3 yapıyoruz toytatın şimşeği ve druyid geliştiriyoruz kılıçlı sayımızı arttırmıyoruz olan kılıçlıları vahalara yağma atın azalarak bitsinler bu sırada savunma ordumuzda 50 druyid olması gerekiyor korunma süremizin bitmesine 3-4 gün varsa 2. sığınağı kurup seviye 10 a kadar deniyoruz kapasitemiz 4000 oldu ve şimdi hiç ham vermeyeceğiz druyid'leri korunma süresi bitene kadar basıyoruz şimdi hemen yüksek nüfuslü cermen ler yağma atıp tuzaklara yakalanıyorlar sizde onlara belli bir paladin karşılığında serbest bırakırız diyerek paladinlerini alıyorsunuz o paladinlerde sizin destek ordunuzda kalıyor eğer cermen normal saldırı atıp tuzağa düşmezse druyid ler onları rahatça kesiyorlar eğer 500-1000 lik ordusu varsada 150 lisi tuzaktan 200 ü druyidden ölüyor kalanlarda 0 ham ile dönüyorlar druyidler 100 ün altına düşmesin şimdi toytan'ın şimşeği çıkartıyoruz ve sürekli online olmaya dikkat ediyoruz toytatın şimşeği oyunun en hızlı askeridir hemen yandaki köylere kılıçlı kalmışsa onunla saldırıp askerini öğreniyoruz kalmadıysa 1 kılıçlı basıp normal saldırı olarak yolluyor asker sayısına bakıyoruz (casus çıkarmaya gerek yok) asker sayısına göre savaş simülatör ü yapıp ona göre toytatlıyoruz şimdi köşk kuruyoruz 35 altının 5 tanesiyle odun 5 tanesiyle demir 5 tanesiyle tuğlayı (eğer tahıl üretimi 75 in altında ise tahılıda) arttırıyoruz vve köşk kurup 10 a kadar basıyoruz yağma atıp basıyoruz (4-5 gün) sonra yetiştir den 3 göçmen basıyoruz (3-4 gün) ve hiç boş durmayan kahraman sürekli item veya gümüş çekiyor 10 macera bitmişse görevdende 500 gümüş aldık gümüşlerle ilk olarak gladyatör miğferi alıyoruz kalanınıda sanat eseri alıp kültür puanı basıyoruz kültür puanı dolana kadar sürekli toytat basıyoruz ve bastıklarımızla yağma atıyoruz kültür puanı oldu 2000 hemen yanımızda 7 tarla varsa oraya yoksa 4-4-4-6 ya oda yoksa 5 demir veya 5 tuğlaya kuruyoruz 2. köyüde 1. köydeki gibi geliştiriyoruz

Emeğime saygı bekliyorum.. yorumlarınızı eksik etmeyin

NOT: tamamen benim yazımdır blogspot sitem için yazdım burdada paylaşayım dedim emeğe saygı..
Mesaj26.04.2014, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

EMEĞE SAYGI .

Güzel paylaşım&yazı
Önceki mesajları göster: