Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.07.2011, 16:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitene Girişten Kendi Hesabımın Çıkışını Yapamıyorum

İyi günler

Benim 21inciyuzyildaturkiye.tr.gg isminde bir sitem var.Bu sitem ile ilgili sitene giriş bölümünden çıkış'a basıyorum fakat çıkmıyor.Yani site adresi ve şifresini yazacağım bölüm çıkmayıp tekrar hesabıma giriş yapıyor.Yardımcı olursanız sevinirim acildir !
Mesaj18.07.2011, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitene Girişten Kendi Hesabımın Çıkışını Yapamıyorum

21inciyuzyildaturkiye yazmış:
İyi günler

Benim 21inciyuzyildaturkiye.tr.gg isminde bir sitem var.Bu sitem ile ilgili sitene giriş bölümünden çıkış'a basıyorum fakat çıkmıyor.Yani site adresi ve şifresini yazacağım bölüm çıkmayıp tekrar hesabıma giriş yapıyor.Yardımcı olursanız sevinirim acildir !

bendede öyle

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj18.07.2011, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorun nedeni çerezlerden kaynaklanıyor. Çerezleri silerseniz sorununuz çözülecektir. Wink
Mesaj18.07.2011, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitene Girişten Kendi Hesabımın Çıkışını Yapamıyorum

Sorunu e postamı ve kullanıcı şifremi değiştirerek başka şekilde çözdüm.Rahat bir şekildegiriş çıkış yapabiliyorum.Ama yetkili bey//bayan sizin belirttiğiniz yöntemi de aklımdan çıkarmam.Teşekkür ederim.
Mesaj21.07.2011, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu: yardım ederim

benımde oyle bı sorun vardı.Bu arada forumu kırletmışsın çünkü bende o sorun yaşanınca forumda sorun hakkında araştırdım buldum.

Sadece şu kadarı aklımda

SUNUCUN :

Mozilla Firefox ,ise : Araçlar Arrow Seçenekler Arrow Gizlilik ArrowÇerezleri tek tek sil

Eger sunucun internet explorer, biraz araştırman lazım uzun süre bilir...

Arrow Amatörlere soyleyınde bu konuyu kapatsınlar Question
Mesaj22.01.2012, 20:17 (UTC)    

[quote="21inciyuzyildaturkiye"]İyi günler

Benim 21inciyuzyildaturkiye.tr.gg isminde bir sitem var.Bu sitem ile ilgili sitene giriş bölümünden çıkış'a basıyorum fakat çıkmıyor.Yani site adresi ve şifresini yazacağım bölüm çıkmayıp tekrar hesabıma giriş yapıyor.Yardımcı olursanız sevinirim acildir ![/quote]

ya gerçekten çıkmıyor sitemden sıkıldım yenisite açıcam açtım ama eskisitemden çıkış yapıp yeni siteme giri yapamıyoum lütfen yardım edin HERLP ME!!!
Mesaj22.01.2012, 20:17 (UTC)    

[quote="21inciyuzyildaturkiye"]İyi günler

Benim 21inciyuzyildaturkiye.tr.gg isminde bir sitem var.Bu sitem ile ilgili sitene giriş bölümünden çıkış'a basıyorum fakat çıkmıyor.Yani site adresi ve şifresini yazacağım bölüm çıkmayıp tekrar hesabıma giriş yapıyor.Yardımcı olursanız sevinirim acildir ![/quote]

ya gerçekten çıkmıyor sitemden sıkıldım yenisite açıcam açtım ama eskisitemden çıkış yapıp yeni siteme giri yapamıyoum lütfen yardım edin HERLP ME!!!
Mesaj29.07.2012, 09:06 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemden çıkış yapamıyorum

2 site açtım 1.sine girdiðimde çıkış yapamıyorum :x :x :x
www.cimbomba1905.tr.gg-www.melikeler.tr.gg
Mesaj30.07.2012, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu: CTRL+SHIFT+DEL

CTRL+SHIFT+DEL YAPIP GEÇMİŞİ SİLİP ÇIKIŞA ÖYLE BAS.
Önceki mesajları göster: