Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.12.2013, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba Bedava-sitem üyeleri

Merhaba Adminler,Medatörler,Sayın Bedava-sitem üyeleri Sizinle Önerimi Paylaşmak İstiyorum. Daha Önce böyle bi konu varmı bilgim yok arkadaşlar.

Bedava Siteni Tanıt Bölümünün Demek İstediğim Yani Bu Bölüm.
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewforum.php?f=9

Siteni Tanıt Bölümü
Çok Karmaşık Bir Yer Herkezin Kendi Sitesine Göre Bir Bölümü Olsun.
Mesela Şöyle Demek İstiyorum. Diyelim
aşk siteleri,oyun siteleri,webmaster siteleri vs.vs. Eklenirse Çok güzel Olur Herkez Ne sitesi Tanıttının anlamıda olur sadece o linke bastımızda webmaster siteleri çıkar karşımıza Ve şunuda söylemeliyim ki siteni tekrar tekrar tanıtmak için. 3 ay aşırı bir uzun süre. onunda en azından 1 aya veya 1 haftaya indirilmesi çok iyi olur hata 1 hafta olursa www.bedava-sitem.com 'a çok yararlı olacaktır bilirsiniz ki site tıklandıkça ve özgün paylaşım yapıldıkça. pagerank - hit- alexa hepsi artar.
Bu dediklerim çok basit bişey değil biliyorum ama Forumun admin paneline girip sadece 2-3 alt forum eklencek Örnek Bir forum sunmak istiyorum reklam amaçlı olmasın paylaşcağım forum benim şahsıma aittir.
http://www.aglamakaderim.10tl.net/forumdisplay.php?fid=41
Bu kendi kurduğum forum gibi istiyorum yani arkadaşlar. Bana Katılanlar Varsa . Toplu E-mail Gönderelim. Belki eklenir. Yorum atabiliyorsanız Katılıyorum Yazında Dikkat çeksin adminler vs. okusun. İyi günler.
Mesaj23.01.2014, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forum'da yeni grafiker alımları yapılmalı ve online kişiler arasında belirtilmeli.

Mesaj23.01.2014, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu onceden de düşünülmüştür Smile
Pek yapılacağını sanmıyorum ama iyi fikir.
Önceden de ben sunmuştum Wink
Mesaj23.01.2014, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Footer bölümünde bulunan sayfalar Türkçe'ye çevrilmeli.

Mesaj08.03.2014, 09:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Matematik Hastanesi

Diyarbakırlı Gençlere Müjde 15Martta Sıfırdan KPSS Matematik Kursu Sıfırdan Matematik ve Geometri Kursu YGS Matematik kursu Açılacaktır. Ayrıca 24 Martta Sıfırdan Mat2 (LYS - MATEMATİK) Kursu Açılacaktır. Mat2 Konuları En Baştan Anlatılcak . Dersaneye gidipte Mat2 'yi kaçıranlar vede Mat2 Temeli olmayanlar için Büyük bir Şans Kayıtlarımız Başlamıştır. Diyarbakıra Hayırlı Uğurlu Olsun Tek Sevgimiz Diyarbakır Gençleri Vede Diyarbakır Halkı Serdar Hamkan Matematik Hastaesi Tel : +90 543 822 34 69 - +90 541 360 80 62 www.serdarhamkan.tr.gg Very Happy
Mesaj20.03.2014, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

canerfc yazmış:
Own-free-website.com'da Moderatörler ve Spam Fighters olmak üzere iki tane yetkili grup var. Bunlar:
Modlar:
Spam Fighters:

Bu iki grubun mesajlarının bulunduğu bir konuyu sizlere göstermek istiyorum. ( http://www.own-free-website.com/forum/viewtopic.php?p=108937 ) Rütbe resimleri ne kadar hoş görünüyor, değil mi? Üyelerimizin de rütbeleri ve farklı rütbe resimleri var.

Ayrıca page.tl'de eski modların rütbe resmi de var.

Yıllardır Webme'nin forumlarındayım. Rütbe resimlerini ilk es.tl'de görmüştüm. Mesela şu konudaki üyelerimizin rütbelerine baktığınızda görsel zenginliği hemen farkedebilirsiniz: http://www.paginawebgratis.es/forum/viewtopic.php?t=70650

PWG'nin yöneticisi Martinp, Own-free-website.com'da da yöneticilik yapmaya başlayınca benzer rütbe resimlerini Tokarg'ın da büyük katkılarıyla page.tl ile de tanıştırdı.

Bedava-Sitem'de bulunan rütbeler;

Uzman Moderatör:

Moderatör:

Yardımsever:

Yönetici:

Eklenmesini talep ettiğim;
- BS-Bağımlısı rütbesi
- Uzman üye rütbesi
- Eski (Emekli) Moderatör rübesi

- Spam Avcısı rütbesi

Not: Spam avcısı rütbesi; (Tahminimce) Forumdaki spamları temizlenmesi amacıyla verilen rütbedir. Yetkisi mesajları düzenlemek değil de, silmek olmalı.
Geçenlerde bir şey yakalamıştım;
http://img.webme.com/pic/c/clean-deneme/bs-eg-cd-1.jpg
http://img.webme.com/pic/c/clean-deneme/bs-eg-cd-2.jpg

"Spam Avcısı" olayını eskiden farklı bir tarzda önermiştim.
Fakat @canerfc, Sağ olsun bugün bir konu açınca eski mesajlarına göz atmak istedim, ve eski bir açtığı konuda en ilk başta yaptığım alıntıyı gördüm ve tekrardan bu öneriyi yapmak istedim.

Umarım önerim dikkate alınır... Rolling Eyes
Mesaj29.04.2014, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu: youtube kapalı herkez açmasını bilmiyo

Bedava sitem müzik çalar koymuş kaç siteye upolood ettim yinede çalmıyor ya vallahi bıktım ya bi şu özelligi yapsalar başkada bişi istemiyorum sitem git gide güzelleşiyor günde 20-80 arası ziyaretçim var siteme neden girdiklerini anliyacaksınıaz zaten biran önce çözüm siteme girince başlayacak olan müzik hiç kapanmiyacak sitemdeki sekmelere tıklasarlda çalacka lütfen artık bi çözüm youtube kapalı youtubeli bir cevap vermeyin rica ediyorum
Mesaj01.08.2014, 22:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumda açılan şekilli başlıkların düzeltilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Forumun havasını bozmasının yanı sıra görüntü kirliliğine de yol açıyor. Bütün kullanıcıların yavaş yavaş şekilli başlıklar açması halinde nasıl bir görüntü ortaya çıkacağını da tahmin edersiniz sanırım
Laughing
Mesaj03.08.2014, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

doktordizayn yazmış:
Forumun havasını bozmasının yanı sıra görüntü kirliliğine de yol açıyor. Bütün kullanıcıların yavaş yavaş şekilli başlıklar açması halinde nasıl bir görüntü ortaya çıkacağını da tahmin edersiniz sanırım
Laughing

Katılıyorum.

Mesaj12.08.2014, 02:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

doktordizayn yazmış:
Laughing

Bunu dikkate alacağız. Wink
Önerin için teşekkür ederiz abi.

- Teknik Destek Personeli
Mesaj12.08.2014, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

doktordizayn yazmış:
Laughing

Kaldırmak yerine kısıtlasak diyorum.Mesela sadece "Siteni Değerlendirme Alanı" bölümünde kullanılabilse, onun haricinde başka bir bölümde şekilli başlık açılması yasak olsun.
Mesaj21.08.2014, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Foruma düzenleme butonları gelmeli artık. Razz
Mesaj22.08.2014, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Grafiker başlığına sadece grafikerler çalışmalarını gönderse diğer yardımseverler özel mesaj yolu ile gönderseler çalışmalarını olmaz mı? Herkes yaptığın çalışmayı grafikerlere ait bölüme gönderiyor karmaşa oluyor.Grafikerliğin bir anlamı kalmıyor.