Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.08.2012, 07:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Adsense Çeki Bozdurma (hangi banka daha uygun)

Merhaba arkadaşlar 700TL lik adsense çekim geldi , fakat hangi bankada daha kolay bozdururum hangisi daha az ücret tahsil eder ve nasıl bozdururum bir fikrim yok , yardımcı olur musunuz ?

tumhepsiburada yazmış:
Aslında forumda link paylaşmasamda adres yerelleşmiş Google forumlardan ve yararlı forumlardan biri olduğu için yazıyorum.

http://www.r10.net/illere-gore-cek-bozdurma/

Başlıklara gözatabilir uygun, bir tahsil yolu bulabilirsin.

Link reklam sayılmadı, konu düzenlendi soru başlığı yerine yararlı bir konu halini aldı.

En son webliforum tarafından 21.08.2012 15:46:50 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj08.08.2012, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

burası yeri deyil dostum başka yerde aç konu kilitlenmeli.

2 yaşına gırıyoruz!
Mesaj08.08.2012, 09:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle konunuun yeri 'ekstern konular' bölümüdür konuyu taşıttırıcağım bir moderatöre. Sorunuzun cevabına gelince ise, benim bildiğim en uygun banka citibank'tır 3 4 gün içinde alırsınız parayı.
Mesaj08.08.2012, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Öncelikle konunuun yeri 'ekstern konular' bölümüdür konuyu taşıttırıcağım bir moderatöre. Sorunuzun cevabına gelince ise, benim bildiğim en uygun banka citibank'tır 3 4 gün içinde alırsınız parayı.

Baslik tasinmistir.. Wink
Mesaj08.08.2012, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkes bir şeyler yazmış , yanlış yere açmış olabilirim ama düzgün bir cevap veren olursa sevinirim.
Mesaj08.08.2012, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında forumda link paylaşmasamda adres yerelleşmiş Google forumlardan ve yararlı forumlardan biri olduğu için yazıyorum.

http://www.r10.net/illere-gore-cek-bozdurma/

Başlıklara gözatabilir uygun, bir tahsil yolu bulabilirsin.
Önceki mesajları göster: