Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.08.2012, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Son Girenler Sorunu

Siteme son girenler hep aynı duruyor.bedava-sitem kullananlar görünmüyo.başlangıç bölümünde görünenden söz ediyorum.Ama siteme bedava-sitemden girenler var.eminim.bana mesaj atıyorlar.bir bakın.bilgilendirilmek isterim.
Mesaj17.08.2012, 10:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Son Girenler Sorunu

internettinhocca yazmış:
Siteme son girenler hep aynı duruyor.bedava-sitem kullananlar görünmüyo.başlangıç bölümünde görünenden söz ediyorum.Ama siteme bedava-sitemden girenler var.eminim.bana mesaj atıyorlar.bir bakın.bilgilendirilmek isterim.

Her hangi bir sorun yok, sorun belkide, sitenizin ziyaret edilmemesi olabilir Smile
Mesaj17.08.2012, 10:48 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

site başlı başına sorunlar doguruyor
Mesaj17.08.2012, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba..

Her tr.gg uzantili sitelerin , sitenizi ziyaret etigini editörde görememenizin sebebi..>>

Arrow Forum üzerinden yada profilinizde bulunan linke tiklayip, sitenize giris yapanlar istatistiklere ekleniyor, ve sistem bunu veritabanina aktariyor..

Arrow Bedava-Sitem kullanicilari sitelerine giris yapmadan forumda bulunuyorlarsa, ve herhangi tr.gg uzantili bir siteye giris yaparsa forum üzerinden.
script bunu kaydetemez, ve verileri aktaramaz, cünkü nereden ziyaret edildigi beli olmaz, yine sebebleri giris yapmamak..

Arrow direk tarayiciya tiklayip yeni sekme olusturup sitenize giris yaparsaniz sistem bunu kaydetmez, ve istatistiklerde gözükmez..¨

Umarim aciklik getirmistir... Selametle..

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: