Forum'da ara:
Ara

Nasıl bulduğunu dürüstçe belirtmen için...
Takdire Değer...
  50%
[ 21 ]
Profesyönelce...
  28%
[ 12 ]
Acemice...
  9%
[ 4 ]
Beğenmedim...
  11%
[ 5 ]
Toplam Oylar : 42

Yazar Mesaj
Mesaj29.08.2012, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Değerlendiriyorum

Tebrikler çok iyi site 10/10
Mesaj29.08.2012, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Komple siyah gradient bir site yapacağım merak etmeyin.
Mesaj29.08.2012, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Değerlendiriyorum

dkner yazmış:
Tebrikler çok iyi site 10/10

Teşekkür ederim. Daha iyi bir tasarım senin olsun...
Mesaj08.09.2012, 22:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımı tekrar gözden geçirdim. Bazı düzenlemeler yaptım, renkleri gözden geçirdim, renkleri çabuk okunabilir hale getirdim....
Mesaj09.09.2012, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Renkler gayet yerinde ve gerçekten güzel olmuş.Bu arada haftanın sitesi seçilmene sevindim gerçekten hakediyosun.B-S'deki yerin ayrı Smile
Mesaj09.09.2012, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

doguitar yazmış:
Renkler gayet yerinde ve gerçekten güzel olmuş.Bu arada haftanın sitesi seçilmene sevindim gerçekten hakediyosun.B-S'deki yerin ayrı Smile

Teşekkürler müzisyen kardeşim, darısı başına Wink
Mesaj11.09.2012, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siten Başarılı , Başarılarının Devamını Dilerim , Sorun Olursa Bana Mesaj Atabilirsin

Arrow Herşey Yeni Başlıyo
Razz Wwe Png
Cool Güncel Blog-Bs Yardım Platformu
Mesaj13.09.2012, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok soru sorarım madem rahatsız edilmeyi seviyorsun Smile
Teşekkür ediyorum...
Mesaj14.09.2012, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba,
tasarım olarak çok hoşuma gitti. Gri fare imlecini kaldırmanı tavsiye ederim.

kolay gelsin
Mesaj15.09.2012, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

baslangic-sayfam yazmış:
merhaba,
tasarım olarak çok hoşuma gitti. Gri fare imlecini kaldırmanı tavsiye ederim.

kolay gelsin

Gri yerine yeşilini tasarladım link üzerine gelince değişmesi sorununu giderdim. Önerin için teşekkür ediyorum...
Mesaj26.09.2012, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendi konumu uyandırayım Smile

Evet arkadaşlar...
Mesaj27.09.2012, 10:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

siten grafik açısından çok güzel olmuş ancak site içeriğini sabit vede çok fazla konu yok biraz içerik konusundan sade kalmış.Ama yinede güzel site beğendim başarılarının devamını dilerim
Mesaj27.09.2012, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

forumyilkay yazmış:
siten grafik açısından çok güzel olmuş ancak site içeriğini sabit vede çok fazla konu yok biraz içerik konusundan sade kalmış.Ama yinede güzel site beğendim başarılarının devamını dilerim

Üye olana içerik de çok arkadaşım ama ne yapalım uzun uğraşlar sonucu ürettiğim içerikleri herkesle paylaşamam sonra sağda solda görmek beni yenisini üretmemeye itecektir. Ekstradan içerikler eklenecekler şuan görselleri geliştiriyorum.

->Kendi tasarladığım Javascritptler,
->Web Tasarımları,
->İleri düzey programlamalar,
->Debug işlemlerinin öğretimi yer alacak...

Yakın zamanda hepsini toplu vaziyette vereceğim, takip etmeye devam etmelisin... Yorumun için ayrıca teşekkürler...
Mesaj27.09.2012, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yukarıdaki anlattıklarıma ek olarak şunları söylemek istiyorum. B-S ekibi bize fazla değer vermediği kanısındayım. Her an sitem silinebilir, birşey olabilir, bir sürprizle karşılaşabilirim endişeliyim. Demek istediğim şu içeriklerin hiçbir güvencesi yok. Hele de son zamanlarda yapılan layer uyarıları, hit arttırma sitelerinin popup ekranları yüzünden siteyi banlaması da işin cabası... Eminim bu kanıda olan binlerce bs kullanıcısı vardır. Özel bir host da alabilirim. Her şeyin bir zamanı olacak. Yaptığımda bombayı patlatacağım. Şimdilik artçılar yeterli... Vesselâm...
Mesaj27.09.2012, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

cryengine3 yazmış:
Yukarıdaki anlattıklarıma ek olarak şunları söylemek istiyorum. B-S ekibi bize fazla değer vermediği kanısındayım. Her an sitem silinebilir, birşey olabilir, bir sürprizle karşılaşabilirim endişeliyim. Demek istediğim şu içeriklerin hiçbir güvencesi yok. Hele de son zamanlarda yapılan layer uyarıları, hit arttırma sitelerinin popup ekranları yüzünden siteyi banlaması da işin cabası... Eminim bu kanıda olan binlerce bs kullanıcısı vardır. Özel bir host da alabilirim. Her şeyin bir zamanı olacak. Yaptığımda bombayı patlatacağım. Şimdilik artçılar yeterli... Vesselâm...

haklısın kardeşim ama webme bizi düşünmüyor (aslında bir yandan adamlarda haklı tek geçim kaynağı reklamlar ama 1 tane reklam olsa yine kazanırlardı) neyse kardeşim sitene gelince önceden de söylediğim gibi süper olmuş kolay gelsin...