Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.08.2012, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Bilgisayar Yardım | Sorunum var.

Arkadaşlar bir kaç aydır bilgisayarımı kullanmıyordum . Kapattım ve kaldırdım tekrar kurunca bilgisayarı açdıgımda . Masaüstünde sadece mouse gözüküyordu. Ve sadece görev yöneticisi açılıyordu. Bilgisayarımın içinde yapdıgım oyunlar var. Nasıl bir çözüm bulabiliriz..
Mesaj13.08.2012, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bilgisayar Yardım | Sorunum var.

kaplangames yazmış:
Arkadaşlar bir kaç aydır bilgisayarımı kullanmıyordum . Kapattım ve kaldırdım tekrar kurunca bilgisayarı açdıgımda . Masaüstünde sadece mouse gözüküyordu. Ve sadece görev yöneticisi açılıyordu. Bilgisayarımın içinde yapdıgım oyunlar var. Nasıl bir çözüm bulabiliriz..

basitce baslat-calistir explorer.exe yaz ve enetere bas bakalim.
sorun icindetay olmadigindan gecici cozum olarak kullanabilir iyi forumlar
Mesaj14.08.2012, 14:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

komut yöneticisi ile çalıştırın n/windows.rewind gibi birşeydi tam hatırlamıyorum yazın sonra bilgisayarın çalıştığı bir tarihi gün yazıp enter ay yazıp enter ve yıl yazıp enter basın bilgisayar tekrar kuruluma girecektir kurun bi sorun çıkarsada yazabilirsiniz
Mesaj16.08.2012, 23:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Görev yöneticisini (alt + ctrl + delete) aç ardından Görev yöneticisinde yeni göreve tıkla ve oraya "explorer.exe" yaz ve enterla. Eğer yeni görev diye bir şey göremezsen üstten "Uygulamalar" ı seç o şekilde yap. Yinede yapamazsan mesaj at
Önceki mesajları göster: