Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.09.2012, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu: bedava-sitem.com yenilikleri

Sevgili üyeler,

öncelikle göndermiş olduğunuz "Hayırlı Olsun" Mesajlarınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Çoğunuzun mesajını cevaplayamamış da olsam, anlayışınızı rica ediyorum...

Yaklaşık olarak 1 haftadır bu sitedeyim ve anladığım kadarıyla sitede aktivite oranı günden güne düşmektedir. Bunun için bazı değişiklik ve yeniliklere gideceğim. Bu elbette sizin talebiniz ve fikirleriniz ile olacaktır. Her türlü fikir, düşünce ve yenilik isteği hakkında bana bu konuda yazabilirsiniz. Bu konuda moderatör arkadaşlarım da sizlere yardımcı olacaklarıdır.

İlk etapta bedava-sitem.com'a 15-20 yeni sayfa tasarımı eklemeyi planlıyoruz. Bu konuda sizler de fikirlerinizi moderatör arkadaşlarıma iletebilir, onların da onayı geçerse bana bildireceklerdir. Eğer isterseniz dire bana da bildirebilirsiniz.

Bu biraz zaman alacak olsa da, imkansız olan bir durum yoktur. Zira diğer ülkelerdeki webme bünyesinde bulunan diğer sitelerden eksiğimiz değil, fazlamız olmalı.

Sevgilerle.

En son admintarik tarafından 11.09.2012 09:37:23 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj08.09.2012, 21:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Webme bize gerekli fırsatlarıv erdiği taktirde tabikide Smile

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj08.09.2012, 21:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Böyle düşünmeniz çok güzel umarım iyi yerlere geleceğiz Smile
Mesaj11.09.2012, 10:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem'e daha güzel ve yeni tasarımlar eklenirse daha çok kullanıcı gelir ve daha da çok büyürüz Very Happy
Mesaj11.09.2012, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Webme gmbh artik uyaniyor.. Tarigimiz saolsun.. Cool
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj11.09.2012, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni rutbelerde olusturulursa sevinirim...

Destek Email: destek( at )bedava-sitem.com
Mesaj11.09.2012, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

devrimcity yazmış:
Böyle düşünmeniz çok güzel umarım iyi yerlere geleceğiz Smile

Katılıyorum Very Happy

Dostlarını tanımak mı istiyorsun, hata yap ! Tek bir dostun olsun; ama onu da iyi seç ! Halegend™
Mesaj11.09.2012, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba Tarık bey,
Bir Türk olarak bedava-sitem'in Türkiye ayağına sahip çıkmanız beni cok gurarlandırdı. Buranın ilk admini Selin hanım'da buraya cok sahip cıkardi. Sizi de ona benzetiyorum ama biz artık geçmişi hatırlamak yerine geleceğimize bakacağız.. Bedava-sitem forum üyelerinin en cok istediği şeyleri onların adına ben size belirtmek isterim.

* Forum rütbeleri... Yardımsever ve uzman rütbeleri yenilenmeli. Forumda ki moderatör, yardımsever ve uzman rütbe resimleri gözükmüyor bunlarda görünür hale gelmeli.

*Yeni seçilen örnek siteler eklenmeli.

Mesaj11.09.2012, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Merhaba Tarık bey,
Bir Türk olarak bedava-sitem'in Türkiye ayağına sahip çıkmanız beni cok gurarlandırdı. Buranın ilk admini Selin hanım'da buraya cok sahip cıkardi. Sizi de ona benzetiyorum ama biz artık geçmişi hatırlamak yerine geleceğimize bakacağız.. Bedava-sitem forum üyelerinin en cok istediği şeyleri onların adına ben size belirtmek isterim.

* Forum rütbeleri... Yardımsever ve uzman rütbeleri yenilenmeli. Forumda ki moderatör, yardımsever ve uzman rütbe resimleri gözükmüyor bunlarda görünür hale gelmeli.

Evet ilk olarak bu yenilikler yapılırsa bence Bedava-Sitem birazcık canlanabilir...

Destek Email: destek( at )bedava-sitem.com
Mesaj11.09.2012, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Merhaba Tarık bey,

Informess , bu acikladigin herseyi görüstük zaten.. Tarik ustamizin haberi var.
Sizlerde biraz sabir bekliyoruz.. Cok iyi gunler yakinda..
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 11.09.2012 17:14:19 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj11.09.2012, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
informess yazmış:
Merhaba Tarık bey,

Informess , bu acikladigin herseyi görüstük zaten.. Tarik ustamizin haberi var.
Sizlerde biraz sabir bekliyoruz.. Cok iyi gunler yakinda..

İyi bir haber o zaman bu teşekkürler.
Mesaj11.09.2012, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Örnek siteler kısmı da güncellenmeli
Mesaj11.09.2012, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

webjury yazmış:
Örnek siteler kısmı da güncellenmeli

Kesinlikle..
Mesaj11.09.2012, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem geri dönüyorr..!
Yemin ederim tüylerim diken diken oldu Very Happy başlangıçtaki yenilik haberlerini gördükçe içimde bir sevinç bir umut Smile hiç böylesini görmemiştim
İyiki varsınız, iyiki bedava-sitem'e gelmişsiniz Tarık Bey Smile

Tam okullar açılmaya başlıyor ve siz de bugünlere denk geldiniz ya, işte ona üzüldüm Smile
Mesaj11.09.2012, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-sitem

Bedava-sitem Yenileniyormu düzenleniyormu ?
Önceki mesajları göster: