Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.09.2012, 08:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
skmedia yazmış:
Bu sefer TEBRİKLER UA

Herzaman size layık olmaya çalışıyorum.
Sizler için burada olduğumu. Hiç bir zaman unutmayın.

Selametle.

Hocam güzel bir uygulama olmuş yanlız adamın kanı bozuk sa yeni hesapla yine yapar aynısını yani site silmek çözüm değil ki...
Mesaj11.09.2012, 09:22 (UTC)    
Mesaj konusu: küfür

Bence Çok Doğru Bi Karar Verilmiş Katılıyorum..
Mesaj11.09.2012, 09:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Devrimcity@
Gerekirse takip edilir.. Biz pes etmeyiz..
Küfür etsinler biz silelim.. Zaten isimiz bu..!
Tabiki üyelleri kazanmak gerekir. Fakat bu tarz kullanicilarin kazanilmasi yerine temizlenmesi lazim..
Wink

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj11.09.2012, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bak bu çok iyi olmuş....
Mesaj11.09.2012, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

En doğru karar...
Mesaj11.09.2012, 10:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Argo

Süper Yapmışsınız
[http://hemsut.net/bda/468/sofgames.gif][/code]
Mesaj11.09.2012, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok doğru bir karar..
Mesaj11.09.2012, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

umarım bu forumda insanların birbirlerine daha hoşgörülü ve sabırlı olmasını sağlar.Kaba ,hakaret ve özellikle aşağlayan,rencide edici küfürler edenler için iyi bir ceza.Fakat birde edeni dinlemeli acaba karşıdaki onu bilinçli bir şekildemi tahrik etti?.Yargısız infaz adalet değildir.Bu forumda adalet olmazsa hiç bir surette huzur ve güven olmaz.Mutlaka adil olmaya özen göstereceğinizi biliyorum umarım kimse bunu test etmeye kalkmaz Wink
Mesaj11.09.2012, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Admin Çok Güzel Değil Ama

Admin Ya Pek Sevmedim Ama Nese Siz Bilirsiniz Neutral
Mesaj11.09.2012, 12:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyi bir uygulama ...tebrikler..
Mesaj11.09.2012, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
umarım bu forumda insanların birbirlerine daha hoşgörülü ve sabırlı olmasını sağlar.Kaba ,hakaret ve özellikle aşağlayan,rencide edici küfürler edenler için iyi bir ceza.Fakat birde edeni dinlemeli acaba karşıdaki onu bilinçli bir şekildemi tahrik etti?.Yargısız infaz adalet değildir.Bu forumda adalet olmazsa hiç bir surette huzur ve güven olmaz.Mutlaka adil olmaya özen göstereceğinizi biliyorum umarım kimse bunu test etmeye kalkmaz Wink

Bizim icin kasitli yada kasitsiz yapildigi önemli degildir..
Ônemli olan tr.gg uzantili sitelerde bulunmamasi.
Ôzel mesaj sistemi araciyla yapilmamasi.
Ve Foruma hic bir sekilde yansimamasi..
Bu nedenle Herkes bir kere daha düsünüp kararlar alsin..

Kullanicilari kazanmak daha önemli.. Bu nedenle ilk olarak cürük yumurtalari temizlemek gerekir..
Temiz ortam icin elimizden geleni yapacagiz..
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 11.09.2012 13:15:47 tarihinde değiştirildi, toplam 4 kere değiştirildi
Mesaj11.09.2012, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok doğru bi karar.. İnşallah yaşanmaz ama yaşanacaktır illaki böyle durumlar.. Wink
Mesaj11.09.2012, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yerinde bir karar. Ayrıca sitenize hakaret içerikli mesajlar yazan kişileri uzaklaştırmak için alternatif bir yol var. Anlatıma göz atmanızı da öneriyorum:

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=1018517#1018517

Mesaj11.09.2012, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Yerinde bir karar. Ayrıca sitenize hakaret içerikli mesajlar yazan kişileri uzaklaştırmak için alternatif bir yol var. Anlatıma göz atmanızı da öneriyorum:

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=1018517#1018517

Bu yolu bilmeyenler kesinlikle vardir.. Bu nedenle eklemeniz Süper.. Wink

Dipnot: Yorumlar sayfasina iletilen mesajlar icin de bu uygulama gecerlidir..

Burasi cocuk oyuncak merkezi degildir. LayLayLom Forumu Kesinlikle degildir.

Burasi Teknik Destek Forumudur.!

Mesaj11.09.2012, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Toplumsal ahlakın ve hukukun korunması için herkes üzerine düşen vazifeyi icra etmelidir.
Bu kapsamda Bedava-Sitem sunucularını kutluyor ve bu tür sosyal çalışmaların devamını diliyoruz.
Önceki mesajları göster: