Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.08.2012, 07:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Değişken

Merhaba.
berkaygurgen.tr.gg> burası da benim sitem.Ben değişken kullanmak istedim.Bu siteyi ve şifresini yazdım kaydettim oldu.Ama sonra vazgeçtim.Yine aynı yeri silip kaydedicektim ama dalgınlığıma geldi ve site ismi yerine by-gurgen yazdım.Şifre yazdım kaydettim.Sonra farkettim böyle birşey yaptığımı.Başlangıç'a geldim.Değişken kullandığımızda sol altta site yazar ya orda site falan yazmıyor.
Değişken kısmında da birşey yazmıyor.Bana gelen ziyaretçilerim berkaygurgen.tr.gg'nin başlangıç sayfasında gözüküyor.Gelen mesajlar ona gidiyor.Birine msj attımmı o gözüküyor.Nasıl düzeltebilirim.
Bu arada sitemin linkini atıyorum(asıl sitemin) çünkü belki berkaygurgen'le paylaşım yapar ben by-gurgen.tr.gg
Mesaj26.08.2012, 08:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Ne

Sorduğunuz Soruyu Tam Anlayamadım Daha Düzenli Bi Şekilde Anlatırsanız Size Yardımcı Olabilirim!

Şunu Bilin ki Forumdan Alacağınız Cevabın Zamanı Bizim Sitemizden Alacağınız Cevap Zamanından Uzundur!
Mesaj26.08.2012, 09:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayarlar'a Gi

1-Ana kullanıcı adın
2-Bu kullanıcının şifresi

Yazmış Olduklarını Sil

Kaydet.

Değişken Kullanmak İçin :

Değişken kullanmak ister misin (İşaretle)
Açıklama'ya Tıkla

Hangilerini Eklemek İstiyorsan Örnek [ip] Sitene Ekle.

[ip] ziyaretçinin IP adresini gösterir
[browser] ziyaretçinin kullandığı browseri gösterir
[url] ziyaretçinin hangi alt sayfada olduğunu gösterir
[subpage] içinde bulunulan alt sayfanın başlığını gösterir
[urlasinput] şu anda bakılan sayfanın adresini gösteren bir yazı alaı gösterir (mesela frame aktarması kullanan web siteleri için mantıklı)
[hits] bugünkü klikleri gösterir
[visits] bugünkü kullanıcıları gösterir
Mesaj11.09.2012, 07:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yok arkadaşlar şimdi şöyle. Benim berkaygurgen.tr.gg diye bir sitem vardı.Ayarlardan "Ana kullanıcı adın (foruma başka bir isim altında paylasım yapmak istiyorsan önemli)" kısmına berkaygurgen yazdım şifre kısmına da şifremi yazdım.Kaydettim oldu.Birkaç saat sonra sıkıldım ve o kısmı sildim yine kaydettim olmadı.Bende isim kısmına by-gurgen yazdım şifre yazdım kaydettim.O zaman sitemi ziyaret ettiğim zaman siteni ziyaret edenler kısmında berkaygurgen gözüküyordu.Mesajlar ona gidiyordu.Sonra o siteyi sildim şimdi fr.gd'li bir site kurdum.Sitemi ziyaret edince o fr.gd'li site gözüküyor.Sonra ayarlardan değişken kısmından o siteyi siliyorum boş bırakıp kaydediyorum kaydediyor ama halen aynı oluyor.Lütfen bir yardım edin.
Önceki mesajları göster: