Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.07.2017, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava sitem eskiler..

https://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=159878&postdays=0&postorder=asc&start=0

Buradaki konuyu gördüm varmı eskilerden burada olanlar ?

.{Css , Html / Xhtml Coder..}
..{Pro Validation -- W3}

Mesaj12.07.2017, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Artık bu bölüm ( TANIŞMA ALANI OLARAK ) Devam etmektedir lütfen bölüm kurallarını inceleyiniz. ( https://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=238594 )

Bu tarz konuları ( Gençlere Özel ) bölümde paylaşabilirsiniz, ve konuyu taşıyorum.

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj13.07.2017, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet ya onlarca kişi online olurdu. Başlık üstüne başlık, mesaj üstüne mesaj.
Mesaj13.07.2017, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Analog Forum'dayken arada incelerdim.Vay be.
Mesaj27.07.2017, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

ciz-dizayn yazmış:
Merhaba,
Artık bu bölüm ( TANIŞMA ALANI OLARAK ) Devam etmektedir lütfen bölüm kurallarını inceleyiniz. ( https://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=238594 )

Bu tarz konuları ( Gençlere Özel ) bölümde paylaşabilirsiniz, ve konuyu taşıyorum.

Eskiden böyle Moderatörler Call Center yetkilisi gibi olmazdı mesela kardeşim. Taşırsın konuyu, özelden yazarsın yazacağını. Senin kural öğrettiğin, yani konuyu açan adam buranın kurucularından sayılır ve sen belki html'nin h'sini bilmezken o adam kodlama yapardı.

Neyse konuya gelelim. Arada sırada gelip bakarım buralara. 10 seneden fazladır buralardayım. Burada Moderatörlük yaptım yıllarca. O kadar arkadaş edindim. Ne kadar cahiller yüzünden insanlar dağılsa da, eski ortam olmasa da şahsen BS bana çok şeyler kattı.

Eskiler beni tanır. O kadar isimde saymak istemiyorum. Başta başlığı açan önder kardeşim ve ua1905ua olmak üzere hepinize selam ederim. Adınızı yazmadım diye kızmayın. Yeminle hepinizi seviyorum ve hepinizi hatırlıyorum. Yaş geçse de kimseyi unutmadık. Vesselam.
Mesaj28.07.2017, 06:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar,
Eskilerden hatırlayanlarınız belki vardır, uzun yıllar buralardaydım ve birçok şeyin temellerini burada attım. Dönüp baktığımda ise değişen en büyük şeyin farkına kolaylıkla varabiliyorum. Eskiden yapıcı bir ortam vardı, şimdi yıkıcı bir ortam var. Herkes birbirinin ayağına çelme takma derdine girmiş, kim kimi daha çabuk düşürebilirim diye düşünür olmuş. Eskiden burası gerçekten bir aile gibiydi, kimse kimsenin arkasından işler çevirmez, kimse kimseden çekinmezdi. Belkide bu tarz platformlarda yaşanan en büyük problem de budur.

Yapıcı olunsa, destek olunsa ve görüşlere önem verilse, hiçbir şey bugün böyle olmazdı.

@onder6665 : aynı dönemde çok karşılaşmış olmasak dahi sizi epey duydum hocam, şuan yaptığınız işleri merak etmiyor değilim Smile Saygılarımla
@anadolulular, sizi görmekte güzel üstadım Smile Az çalışmadık buralarda Smile

Sevgilerimle
Mesaj29.07.2017, 07:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Eskiden böyle Moderatörler Call Center yetkilisi gibi olmazdı mesela kardeşim. Taşırsın konuyu, özelden yazarsın yazacağını. Senin kural öğrettiğin, yani konuyu açan adam buranın kurucularından sayılır ve sen belki html'nin h'sini bilmezken o adam kodlama yapardı.

@anadolulular;
Merhaba, ben bu platform'da 2012 yılından beridir moderatörlük yapıyorum. Hiç bir üyeyi'de bu buranın kurucularından eskilerinden ilk gelenlerinden son gelenlerinden arkadaşım dostum diye ayırmadım herkese aynı mesafede oldum. Biz moderatörler de kural bu taşıdığın veya başlık kilitlediğin konun altına not düşmek zorundasın. Geçmiş zamanlar'da bazı hatalardan sebep bu böyle olmak zorundadır. Benim burada kimseye kural öğrettiğim de yok bana cevap hakkı olduğu için yazmak istedi
m.

Mesaj31.07.2017, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

ciz-dizayn yazmış:

@anadolulular;
Merhaba, ben bu platform'da 2012 yılından beridir moderatörlük yapıyorum. Hiç bir üyeyi'de bu buranın kurucularından eskilerinden ilk gelenlerinden son gelenlerinden arkadaşım dostum diye ayırmadım herkese aynı mesafede oldum. Biz moderatörler de kural bu taşıdığın veya başlık kilitlediğin konun altına not düşmek zorundasın. Geçmiş zamanlar'da bazı hatalardan sebep bu böyle olmak zorundadır. Benim burada kimseye kural öğrettiğim de yok bana cevap hakkı olduğu için yazmak istedi
m.

Dostum @anadolulular kötü bir şey dememiş, benim zamanımda şöyle yapardım, konuyu taşıyınca konuyu açan kişinin mesajını düzenler ve mesajının altına 9px büyüklüğünde bir bilgilendirme eklerdim. Yeni mesaj atmak yerine bu bilgilendirme mesajı göze çarpmazdı. Ardından konu sahibine "Bakınız bu konunuzda bir hata var, bu hatayı mesajınızın altına not olarak ilettim" diye bir ibare eklerdim. "Senin kural öğrettiğin, yani konuyu açan adam buranın kurucularından sayılır ve sen belki html'nin h'sini bilmezken o adam kodlama yapardı." Bu cümle seni yanılttıysa haklısın, bu biraz ağır bir tabir olmuş ki senin bilgini kimse sınayamaz, tanıyorum biliyorum dostum Smile Sadece ekiple bu konuyu konuş derim, her yerde görüyorum böyle uyarıları, bu şekilde olmaz. İyi çalışmalar dilerim.
Mesaj31.07.2017, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

ciz-dizayn yazmış:

@anadolulular;
m.

grafikdizayn yazmış:
Dostum @anadolulular kötü bir şey dememiş, benim zamanımda şöyle yapardım, konuyu taşıyınca konuyu açan kişinin mesajını düzenler ve mesajının altına 9px büyüklüğünde bir bilgilendirme eklerdim. Yeni mesaj atmak yerine bu bilgilendirme mesajı göze çarpmazdı. Ardından konu sahibine "Bakınız bu konunuzda bir hata var, bu hatayı mesajınızın altına not olarak ilettim" diye bir ibare eklerdim. "Senin kural öğrettiğin, yani konuyu açan adam buranın kurucularından sayılır ve sen belki html'nin h'sini bilmezken o adam kodlama yapardı." Bu cümle seni yanılttıysa haklısın, bu biraz ağır bir tabir olmuş ki senin bilgini kimse sınayamaz, tanıyorum biliyorum dostum Smile Sadece ekiple bu konuyu konuş derim, her yerde görüyorum böyle uyarıları, bu şekilde olmaz. İyi çalışmalar dilerim.

Dostum zaten @anadolululara her hangi bir kızgınlığım yok, iyi veya kötü sadece o belli kısma takıldım o kadar. Senin dediğin yöntemde mantıklı hatta bir zamanlar bende o şekilde yapmaktaydım. Şöyle anlatayım x bir sayfa'da sorun olunca kimin müdahale ettiğini bilmek amaçlı bu şekilde uyarılar yapılır. Neyse daha fazla bu konuyu uzatmayalım @onder6665 başlığını amacından çıkartıyoruz kendileri isterse bu mesajları kaldırabilirim.

Smile

Mesaj01.08.2017, 09:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

eskiler özleniyor....
@anadolulular @gececi40 .....
Mesaj10.08.2017, 10:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selamlar,
Eskiler çok az kalmış anlaşılan. Görmek güzel olurdu. Smile
Mesaj20.08.2017, 22:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eskiler yeniler diye bir ayrım yapmıyorum.. Ama itiraf etmem gerekirse eski ortam gerçekten hep özleniyor.. Arada çok nadiren bile olsa en azından foruma ziyaret edilip merhaba diyerek tekrardan giden insanlar var şimdi.. Sanırım ilerleyen zamanlarda bu kullanıcılar olmayacak.. Son zamanlarda bs çok durgun.. Bunun için üzülüyorum.. Her zaman düzelmesi için emek çaba sarf ettim olmadı.. Çünkü benim veya moderatör arkadaşlarımın istemesiyle olucak bir şey değil.. Eski kullanıcılarda istemeli.. Etkinlik oluşturulmalı.. Burayı Bedava-Sitem yapan yardımlaşmadır.. Eskiden millet burada yeni bir tasarım geldiğinde heyecanla o tasarım hakkında anlatımlar hazırlamaya kodlar paylaşmaya çalışırdı.. Nerede o heyecan? Şimdi yeni kullanıcıların tek derdi moderatörlük olmuş.. Burada ortam, arkadaşlık, yardımlaşma vs. olmadığı zaman rütbenin önemi yok.. Aslında rütbenin hiç bir zaman önemi yoktu.. Sadece tuhaf bir kaç insanın ön yargısı vardı.. İşte burada mesela benim ilk forumda takıldığım zamanlar 2009 yıllarıydı.. Genel problemler bölümünde bildiğimi aktarmaya çalışıyordum yardım etmeye çalışıyordum.. Bir şeyi doğru söylememe rağmen öyle değilmiş gibi davranan çok fesat insanlar vardı.. Bana moderatör yakalası dediler.. O zaman yalan değil heves vardı.. Ama hep böyle şeyler yüzünden bazı insanları buradan soğuttular.. İşte reklamları bahane edip forumdan uzaklaştırma çabaları bedava-sitem'den uzaklaştırma çabaları.. Ben kullanıcılara her zaman hak verdim.. Ama bazıları kendi sitelerine yönlendirmek için buradaki insanları bir amaç menfaat için kullandılar.. Diyecek bir şey bulamıyorum.. İçimden gelen geçen çok şey var ama söylemeye yazmaya vakit yetmez.. Yinede burada olduğum için mutluyum gururluyum.. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj05.10.2017, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Eskiler yeniler diye bir ayrım yapmıyorum.. Ama itiraf etmem gerekirse eski ortam gerçekten hep özleniyor.. Arada çok nadiren bile olsa en azından foruma ziyaret edilip merhaba diyerek tekrardan giden insanlar var şimdi.. Sanırım ilerleyen zamanlarda bu kullanıcılar olmayacak.. Son zamanlarda bs çok durgun.. Bunun için üzülüyorum.. Her zaman düzelmesi için emek çaba sarf ettim olmadı.. Çünkü benim veya moderatör arkadaşlarımın istemesiyle olucak bir şey değil.. Eski kullanıcılarda istemeli.. Etkinlik oluşturulmalı.. Burayı Bedava-Sitem yapan yardımlaşmadır.. Eskiden millet burada yeni bir tasarım geldiğinde heyecanla o tasarım hakkında anlatımlar hazırlamaya kodlar paylaşmaya çalışırdı.. Nerede o heyecan? Şimdi yeni kullanıcıların tek derdi moderatörlük olmuş.. Burada ortam, arkadaşlık, yardımlaşma vs. olmadığı zaman rütbenin önemi yok.. Aslında rütbenin hiç bir zaman önemi yoktu.. Sadece tuhaf bir kaç insanın ön yargısı vardı.. İşte burada mesela benim ilk forumda takıldığım zamanlar 2009 yıllarıydı.. Genel problemler bölümünde bildiğimi aktarmaya çalışıyordum yardım etmeye çalışıyordum.. Bir şeyi doğru söylememe rağmen öyle değilmiş gibi davranan çok fesat insanlar vardı.. Bana moderatör yakalası dediler.. O zaman yalan değil heves vardı.. Ama hep böyle şeyler yüzünden bazı insanları buradan soğuttular.. İşte reklamları bahane edip forumdan uzaklaştırma çabaları bedava-sitem'den uzaklaştırma çabaları.. Ben kullanıcılara her zaman hak verdim.. Ama bazıları kendi sitelerine yönlendirmek için buradaki insanları bir amaç menfaat için kullandılar.. Diyecek bir şey bulamıyorum.. İçimden gelen geçen çok şey var ama söylemeye yazmaya vakit yetmez.. Yinede burada olduğum için mutluyum gururluyum.. Smile

Tamamen haklısın bu konuda 2007 den beri buradayım gerçekten özlüyor insan eski b/s yi
Mesaj06.11.2017, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar,

Ben hepinizi çok ama çok iyi hatırlıyorum. Ben de arada bir girer bakarım foruma. 10 yıl önce çok daha güzeldi şüphesiz. Hepinizi saygılarımla selamlıyorum.
Mesaj28.11.2017, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eskiler de ne kadar eskiler mesela Laughing