Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.09.2012, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

baslangic-sayfam yazmış:
her şeyi geçtim, ben page.tl deki rank ve moderatör rütbelerine bayılıyorum. Caner bey, Tarık beyle el atsanız o konuya Smile

Merhaba,

Own-free-website.com'da Moderatörler ve Spam Fighters olmak üzere iki tane yetkili grup var. Bunlar:
Modlar:
Spam Fighters:

Bu iki grubun mesajlarının bulunduğu bir konuyu sizlere göstermek istiyorum. ( http://www.own-free-website.com/forum/viewtopic.php?p=108937 ) Rütbe resimleri ne kadar hoş görünüyor, değil mi? Üyelerimizin de rütbeleri ve farklı rütbe resimleri var.

Ayrıca page.tl'de eski modların rütbe resmi de var.

Yıllardır Webme'nin forumlarındayım. Rütbe resimlerini ilk es.tl'de görmüştüm. Mesela şu konudaki üyelerimizin rütbelerine baktığınızda görsel zenginliği hemen farkedebilirsiniz: http://www.paginawebgratis.es/forum/viewtopic.php?t=70650

PWG'nin yöneticisi Martinp, Own-free-website.com'da da yöneticilik yapmaya başlayınca benzer rütbe resimlerini Tokarg'ın da büyük katkılarıyla page.tl ile de tanıştırdı.

Page.tl'deki rütbe ve resimlerinin tarihçesini anlatmaya çalıştım. Umarım anlatabilmişimdir.

Umarım burada da benzer çalışmalar yapılır. Rütbelerin görünümleri ve özellikleri ile ilgili köklü değişiklikler yapılır.

Bu konularda eğer elimden birşey gelirse ya da bana ihtiyaç duyulursa, elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım.

Slogan şu: Her Şey BS için. Wink

Görüşmek üzere,,
Selamlarla!
Mesaj23.09.2012, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

berkant53 yazmış:
bi kere açtım ama silindi para mı ne yatırmamışım Very Happy

Merhaba,

Page.tl'deki siten premium muydu? Vereceğin cevaba göre cevap verebilirim.

Cevabın evetse: Ne yalan söyleyeyim premium hesapların ödeme koşulları hakkında üst düzey bilgiye sahip değilim. Bu konuda üyelerimizi support'a yönlendiriyoruz. Premium olup da ödemesi yapılmayan bir hesabın dondurulduğuna daha önce şahit olmuştum. Ödeme yapılır yapılmaz da site aktif edilmişti.

Cevabın hayırsa: Siten premium değilse free'dir. Diğer bir deyişle bedava'dır. Burada hiçbir bedava siteden de herhangi bir ücret talep edilmez. Siten bedavaysa silinme nedenini yanlış hatırlıyorsun.

Bu konuda detaylı bir bilgi ve yardım istiyorsan benimle özel mesaj yoluyla iletişim kurabilirsin.

Görüşmek üzere,
Selamlar!
Mesaj23.09.2012, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgi-pinari yazmış:
Merhaba İbrahim Abi,

Seni buralarda görmek ne güzel!

Orada olan sitemi biliyorsun zaten.

Seni daha çok buralarda görmek isteriz.

İyi günler...
a

Hello Bilgi-Pinari,
Nice to see you here, too!

Teşekkür ederim. Razz

Selamlar!
Mesaj23.09.2012, 20:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

gomerc yazmış:
Merhaba @canerfc.

Page.tl 'de çok büyük emeklerin var.Bundan kastım yok.Emeğine saygım var.Seni tekrardan görmek güzel. Smile

Merhaba,

Teşekkür ederim, Gomerc. Seni görmek de çok güzel.

Eskiden page.tl'yi tek başıma yönetiyordum. Boş zamanımın %90'ını page.tl'de harcıyordum. Çok emeğim var orada. Burada olduğu gibi. Yalnız burada gerçekten bir hayli eskimişim. Orada ve it.gg'de yepyeniyim. Her gün yeniliyorum kendimi. Razz

Görüşmek üzere,,
Selamlar!
Mesaj23.09.2012, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
welcome to canerfc airlines company Laughing

Ty Ua1905ua! Let's fly together! Razz

Love BS. Razz

Greetings!
Mesaj23.09.2012, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba Anadolular,

Teşekkür ederim kardeşim.

Eskiden biz varken, onlar yoktu.
Şimdi biz yine varız, onlar yine yoklar.
Yarın biz - Allah'ın izniyle- yine burada olacağız, onlar yine ...

Ben
Bedava-sitem'i özledim.

Sen de benim için çok değerlisin. Biliyorsun.

Birdir özümüz,
Anlamayız biz yalandan.
Daimidir sözümüz,
Seviyoruz bedava-sitem'i biz CAN'dan.

...

Görüşmek üzere,,
Selamlarla.

anadolulular yazmış:
Merhaba Canerfc,

Gönülsüzlükle devam eden çıkarların konuştuğu her işin sonu ayrılıktır. Bu lafın Ansiklopedik bir laf oldu. Not aldım bir kenara Tarihe bile geçebilir yani. Razz

Senin sadece OFW üzerinde veya İtalya kolu üzerinde hizmetinin olduğunu değil, burada nasıl hizmetler yaptığını çok iyi bilirim. Sizler buradan kısa zaman da olsa ayrıldığınız zaman ben sizin isminizi burada duyurmaya devam ettim. Yukarıdaki sözde söylediğin gönülsüzler ve çıkarcılara karşı hep mücadele ettim. Senin asıl yuvan Bedava-Sitem'dir ve öyle de kalacaktır. İnşallah Rabbim nasib ederse seni burada daha aktif görmeyi isterim. Sadece sen değil eskileri de aynı şekilde. Ama özellikle sen, bundan emin olabilirsin. Senin bende ayrı bir yerin var.

Neyse derinlere inmeyeyim eskileri hatırlayınca duygulanıyorum. Rolling Eyes

Biz buradayız. Hep burada olacağız. Çünkü gönlümüz büyük. Aynen benim beynimi okuyorsun dostum.

Makaleni sabırsızla bekliyor,
Görevinde başarılar diliyorum.
Allah'a emanet ol canım kardeşim...
Önceki mesajları göster: