Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.09.2012, 19:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Maas ne kadar

anadolulular yazmış:
ddjewelry yazmış:
Maas nekadar veriyorsunuz?
Sigrata'da yatiriyormusunuz?

Hahahahaha Mr. Green Mr. Green

Adam resmen alay etmiş Razz
Mesaj22.09.2012, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarık bey facebook sayfasına şöyle yazmış:

Alıntı:
Bay moderatör seçimi tamamlanmak üzere. Bayan moderatör adaylarımız?

Destek Email: destek( at )bedava-sitem.com
Mesaj22.09.2012, 20:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarık bey facebook sayfasına bir şeyler daha ekledi...

Alıntı:
Yarın başvuruların son günü. Hafta içerisinde başvuranların geçmiş kayıtları incelenir ve sonuçlar haftasonu açıklanır diye ümit ediyorum.

Destek Email: destek( at )bedava-sitem.com
Mesaj22.09.2012, 23:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ah ah arkadaşlar ne kadar şanssızım bir bilseniz.
Hesabın en az 6 ay kayıtlı olması şartı var olan umudumu da söndürdü cidden.
Çünkü şu aralar "webjury" adlı hesabımı kullanmaktayım o hesabım da 6 aylık süreyi karşılamıyor.
Bu hesabım da 2007den beri, bayağı eski fakat hesabı çocukluk zamanlarımda kullandığım için bir yönetici gözüyle geçmişi incelediğimde gerekli olgunluğu gösterememişim o zamanlar tabi yaşım 13...
Referans olarak şu anda kullandığım hesabı gösterme isteğim de haklı olarak onay almadı.
Hayırlısı artık ne diyelim Smile
Mesaj24.09.2012, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Ben 6 yıllık üyeyüm

Merhabalar arakdaşlar,
Ben en az 6 yıllık üyeyim bu bedava-sitem ailesine. Umarım bunu dikkate alarak moderatör olma şansını yakalarım.
Mesaj25.09.2012, 12:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Ben 6 yıllık üyeyüm

karizma18 yazmış:
Merhabalar arakdaşlar,
Ben en az 6 yıllık üyeyim bu bedava-sitem ailesine. Umarım bunu dikkate alarak moderatör olma şansını yakalarım.
Ben 5 yıldır üyeyim Smile
Mesaj25.09.2012, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yine mi seçimler var. Hadi hayırlısı.
Mesaj26.09.2012, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: MODERATÖR İLANI

admintarik yazmış:
Değerli üyelerimiz,

Sizlere daha önceden de duyurduğumuz gibi 8 kişilik moderatör kadromuzu güçlendirmek amacıyla, mevcut moderatör kadromuza 2 moderatör daha ekleyerek bu sayıyı 10’a çıkaracağız. Bu süreçte başvuru değerlendirme sürecimiz şu şekilde olacaktır:

• Ön başvuru
• Değerlendirme
• Test
• Onay

Moderatör kimdir:
Moderatör, sorumlu olduğu alanlarda gerekli düzenleme, duyuru ve çalışmaları yönetecek forum yetkilisidir. Bizim moderatörlerden beklediklerimizin başında günlük olarak aktif olan (istisnalar haricinde) sorumlu olduğu alan(ları) yönetecek ve haftalık sesli konuşma toplantılarımıza katılacak forum yöneticisidir.

Ön şartlar:
• Her türlü kodlamaları biliyor olmak
• Başvuru yaptığı sayfanın sistemimizde en az 6 ay kayıtlı olmak
• Sayfasının daha yasak paylaşımlar yüzünden kapanmamış olmak
• Webme GmbH bünyesindeki sayfalara zedeleyici ve saldırgan dille argo kelimeler kullanmamılş olmak

Başvuruda bulunacak kişilerin sayfaları inceleneceğinden, sayfası kapanmış kişilerin ve hakaret etmiş kişilerin başvuruda bulunmamalarını rica ediyoruz.
Yukarıda belirttiğimiz ön başvuru koşullarına sahip moderatör adaylarının, aşağıda istenilen bilgileri 17.09.2012 – 23.09.2012 support-tr( at )webme.com adresine göndermeleri gerekmektedir. İstenilen bilgiler dışında özel rica gibi metinleri ekleyenlerin, yanlış ve/veya eksik bilgi verenlerin, başvuruları moderatörlükleri onaylansa dahi iptal edilecektir. Bu sebepten dolayı aşağıdaki bilgiler dışında başka bilgi eklemeyiniz. (Daha fazla bilgi isteyecek olursak, biz sizinle irtibata geçeriz.)

İstenilen bilgiler:

Ad (Soyad vermeyiniz)
Eğitim
Şehir/Ülke
Kullanıcı adı
Kodlama ve bilgisayara bilgileri seviyesi (5 üzerinden)

Bu bilgileri yukarıda bahsettiğimiz üzere 17.09.2012 – 23.09.2012 tarihleri arasında (saat 24:00’e kadar) support-tr( at )webme.com adresimize gönderiniz.
Başvuru yapacak adayların sayıları yüksek olacağından, değerlendirme süresi uzunca zaman alabilir. Bu yüzden sürekli ön elemeleri geçen adayları biz ilgili sayfalarda yayınlayacağız.
Şimdiden herkese iyi çalışmalar…

AdminTarık
Mesaj26.09.2012, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok iyi olmuş daha fazla admine ihtiyaç vardı... Surprised
Mesaj29.09.2012, 10:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Hafta sonu geldi

Merhabalar Tarık Bey,
Bugün ya da yarın açıklanacak mı ?
Mesaj29.09.2012, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
biryaziatolyesi yazmış:
Şüphesiz 2 işim yapar bu işi biri informess diğeri deniz merkezi tavsiye ederim Wink
Bu güveni sende oluşturabildiysem ne mutlu dileğin için teşekkür ederim cemal abicim Smile
Mesaj29.09.2012, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

by-gurgen yazmış:
informess yazmış:
webjury yazmış:
Sizlere kötü olduğunu düşündüğüm bir haber var...
Haber facebook sayfasından:

"Moderatör alımı ilanı devam etmektedir fakat küçük bir değişiklik yapmaya karar verdik.
2 kişilik kontenjanın 1 tanesi bayan olacağından, alınacak bay moderatör sayısı 1e düşürülmüştür."

Nedeni forumu kullanan çoğu kişinin erkek olması
Bayanların da şansı açıldı böylece tabi Smile

Sanırım bayan olarak tek aday dilek abla (gururum5)

Aynen.Forumu tanıyor.Sevilen,Sayılan birisi..Ve bs'de o kadar uygun bir bayan kullanıcı yok.

webjury yazmış:
Sizlere kötü olduğunu düşündüğüm bir haber var...
Haber facebook sayfasından:

"Moderatör alımı ilanı devam etmektedir fakat küçük bir değişiklik yapmaya karar verdik.
2 kişilik kontenjanın 1 tanesi bayan olacağından, alınacak bay moderatör sayısı 1e düşürülmüştür."

Nedeni forumu kullanan çoğu kişinin erkek olması
Bayanların da şansı açıldı böylece tabi Smile

Sanırım bayan olarak tek aday dilek abla (gururum5),

Her ikinizede teşekkürler fakat ben aday değilim ve mod olmak istemiyorum.Bunun için vakit gerekli malesef oda bende çok kısıtlı
Mesaj29.09.2012, 21:28 (UTC)    
Mesaj konusu: başvuru formu

[color=red]Ad :Avnican içiren
Eğitim :LİSE
Şehir/Ülke :NEVŞEHİR
Kullanıcı adı
Kodlama ve bilgisayara bilgileri seviyesi 4
E-mail :avnican5050( at )hotmail.com[color=red][/color][/color] :twisted: :twisted:
Mesaj29.09.2012, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hep demişimdir bir bayan mod lazım Very Happy

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj30.09.2012, 02:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

(Reklam Kaldırılmıştır..! @grafikdizayn)

En son karizmaavnican tarafından 30.09.2012 03:04:48 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: